Таємний Миколайчик від Острозької ФРІ

Share

Зима – це не тільки холодна пора року, а й час магії та здійснення бажань!

18-19 грудня в НаУ “Острозька академія” відбулася акція “Таємний Миколайчик” від ФРІ Острог. Усе, що було потрібно зробити учасникам – це заповнити анкету. Пізніше кожен отримував повідомлення з короткою інформацією про людину, для якої мав стати Миколаєм. До 19 грудня потрібно було підготувати подарунок, прикріпити ім’я та групу адресанта і віднеси подарунок в чарівну коробочку.

В рамках цієї акції  понад 100 студентів мали можливість побути Таємним Миколаєм для зовсім незнайомої людини та водночас отримати подарунок від свого Миколайчика.

“”Таємний Миколайчик”- дуже крута штука! Так як з нашими батьками (минулими миоклайчиками) нас розділяють сотні кілометрів – було дуже приємно отримати подарунок від Миколая в університеті.Тим більше була можливість замовити що завгодно!!! А ще, я вкотре переконалася – що робити подарунки приємніше, ніж отримувати.”
– розповідає учасниця акції, Оля.
Світлина від Tina Khmel.

Команда організаторів  ФРІ Острог була вражена  активністю учасників, креативністю у підборі подарунків та оригінальністю в їх оформленні. Хто ж знав, що подарунків буде настільки багато, що не вміщатимуться в нашу чарівну коробочку.

“Особисто я не реєструвалася, проте безпосередньо приймала  участь в роздачі подарунків, так би мовити була “посередником”. І знаєте, що? Це те, що було потрібно сесійними та безсніжними буднями. Вкотре переконуюся, що подив, захват, посмішки та обійми учасників можуть підіймати настрій та надихати.”
– розповідає одна із організаторів акції, Тіна.
Світлина від Tina Khmel.