Тиждень ФРІ в Острозі

Share

З 30 жовтня по 5 листопада в Острозі відбувся Тиждень ФРІ. В рамках тижня, острозькі фрішники організували низку заходів.

«Freehugs»

Понеділок день тяжкий, але не для фрішників. Попри пронизливий вітер та дощ, студентів Національного університету «Острозька академія», які йшли на заняття, обіймали та дарували цукерочки з мотиваційними цитатками.
Світлина від Іри Гоюк.

Перегляд фільму «Home alone» 

У вівторок всі бажаючі мали можливість провести вечір з користю та можливістю попрактикувати свій English. Вкраплення ігор (вгадай персонажа за цитатою), кави-брейків та обговорення фільму англійською створювало дружню, сімейну атмосферку.

Світлина від Іри Гоюк.

«Кололіт»

Якщо ви думаєте, що літературні посиденьки – це такоє, то ви однозначно помиляєтесь. Кололіт – це про (коло) посиденьки, власні вірші (і не тільки), аплодисменти і роздуми про те, що хвилює)). Окрім поезії, організатори підготували для присутніх вікторину: питання стосувалися класиків літератури та просто відомих літераторів.

«Відчуваю щастя. Отримала книжку, бо сказала найбільше правильних відповідей протягом вікторини. Взагалі, вечір крутий. Було дуже весело. Вірші дуже класні. Я навіть не знала, що в Острозі є стільки класних поетів»,

розповідає Інна.

Світлина від Іри Гоюк.

«Цей захід ми готували тиждень, хоча планували його два тижні. Очікування виправдалися на 200%. Все пройшло напрочуд цікаво, енергійно і у дружній атмосфері. Надалі плануємо організувати щось масштабніше. Більше учасників та жива музика»,

розповідає організатор Женя Чопа.

Базова ФРІ-школа

І на десерт –  2 насичені дні лекцій у стилі “неУнівер”, роботи в командах та створення «пілотного» проекту.Ті, хто не полінувся прокинутися на вихідних вранці, отримали досвід у написанні проектів, пошуком ресурсів, написанню мотиваційних листів на обмінні програми та роботою зі ЗМІ (Гоюк Ірина). Ну  а завершилося все фрішними обіймами.

«Ми хотіли, щоб наші студенти дізналися про таку громадську організацію як ФРІ. Зокрема, і про наш осередок – ФРІ-Острог, про нашу діяльність. Ми хотіли допомогти учасникам усвідомити те, який у них є потенціал, та змусити їх бути активними. На мою думку, плани вдалося реалізувати, оскільки фідбеки та емоції учасників говорили самі за себе»,

– розповідає Валентина.

Світлина від Tina Khmel.

Своїми враженнями поділилася студентка НаУ ОА Дар’я Зайцева:

«Взагалі я не думала, що це буде так цікаво. Але тепла атмосфера «фрішників» та цікаві люди здивували мене. Тому я була в захваті від тренінгів»

Світлина від Tina Khmel.