Солодка історія від Шекеля або осінній візит Твоєї Країни в Одесі

Share

Минуло трохи більше тижня з того часу, як завершився візит в рамках Всеукраїнського руху «Твоя Країна» (3-5 листопада) від ФРІ Одеса. До нас приїхали хлопці та дівчата з різних куточків України з єдиною метою – побачити прекрасну Одесу та з користю провести вихідні.
Наша подорож почалась з тимбілдінгу. Що ми тільки не робили, щоб ближче познайомитись! І грали, і малювали, і танцювали, і… ще багато чого цікавого, але ми вам всього не розкажемо) Всі ці вправи зблизили нас і допомогли краще пізнати один одного. А скільки було сміху! От ви колись були Чаком Норісом? Дуууже сумніваємось) Та ж це Одеса, тут можливо все.

IMG_3543

(Шекель спостерігає за учасниками візиту)

IMG_3382

Але час летить дуже швидко і нас уже чекає чарівний екскурсовод  Наталя Власенко та її екскурсія різноманітними відомими (та не дуже) місцями Одеси. «Родзинкою» стали затишні одеські дворики, про які Наталя знає багацько історій і які не залишили байдужим жодного з учасників. Оскільки восени таке явище як дощ ні в кого не викликає подиву, здогадайтесь що? Звісно ж під час екскурсії ми потрапили під невеличку зливу. Та вона не змогла завадити нашим планам нагулятись вуличками старого міста, подивитись архітектуру та наробити купу фото на згадку.

IMG_3753

Пізніше наша тепла компанія попрямувала до найближчої кафешки, де ми смачно поїли і почали грати в мафію. Так непомітно промайнули ще кілька годин. Ввечері на учасників чекав сюрприз: перегляд колоритної одеської комедії та поїдання смаколиків від Ніки.
Дякуємо нашим друзям з творчого простору CAMPUS за надане приміщення та затишну атмосферу.

Другий день вже за стандартом попередніх візитів почався з драйвового квесту містом. Прочитавши загадку, учасники намагалися вгадати, що то за відомий пам’ятник або місцина, бігли туди і фотографувались на фоні «цікавинки». Цей пункт програми дозволив перевірити організаторам, наскільки уважними були наші гості під час екскурсії в перший день. Після квесту учасники вже могли непогано орієнтуватися в центрі Одеси)

XNkCmfR

photo_2017-11-04_13-52-52
Однією з найважливіших проблем сучасності є забруднення пластиком навколишнього середовища. Щоб дізнатись можливі способи її вирішення, ми попрямували до майстерні Євгена. Він розказав (і показав), як з допомогою переробки пластикових кришечок виготовляє різні речі: від маленької дзиґи до стільця чи навіть плитки товщиною 1 см.

IMG_3886

IMG_3897

Також Євген поділився з нами своїми планами на майбутнє стосовно того, як в подальшому можливо використовувати перероблений пластик. В кінці лекції навіть був невеличкий воркшоп з виготовлення ручки з пластику, в якому всі учасники змогли взяти участь.

photo_2017-11-04_23-26-18

Насичений день вже майже підходив до завершення, а наших гостей ще чекала чудова опера «Севільский цирульник» в справжній перлині архітектури – Одеському оперному театрі. Як зовні, так і всередині будівля вражає своєю неймовірною красою. У кожного міста є свій символ, ось і ця надзвичайна пам’ятка культури є одним з символів нашого міста. А далі…прогулянка нічною Одесою. Морський порт, вулиця Дерибасівська, Приморський бульвар стають якимись інакшими. Всюди вмикають ліхтарики і створюється атмосфера свята) Звісно, Одеса прекрасна і вдень, і вночі, але вночі – особливо.

IMG_3976

На третій день ми підготували для учасників щось екзотичне. Ні, це не сніданок ананасом, хоча така ідея теж була) Ми всі разом пішли на майстер-клас з акторської майстерності від завжди неперевершеного Михайла. Завдяки вправам ми зуміли відкритися і довіритися настільки, щоб стати один для одного ведучим та відомим (на деякий час звісно). А завершила майстер-клас постановка етюдів, в який учасники змогли продемонструвати всім свою багату уяву та й просто повеселитися))

IMG_4207

IMG_4199

Завершальний пункт програми – рефлексія на морі, яке зустріло нас теплим сонечком та де ми відкривали своїх таємних друзів, змогли насолодитися прекрасним морським пейзажем і згадати все, що було пережито за ці три дні.

IMG_4271

IMG_4266

IMG_4432

Були раді познайомитись та завжди чекаємо в Одесі ще)

P.S. За організований візит дякуємо його координатору Люсі <3

photo_2017-11-07_12-31-43