FRI+ TALKS або які у Львові ФРІшники

Share

Як часто вас мотивують або надихають буденні речі?

А як часто ви можете поділитися своїми можливостями та досвідом?

Перша Львівська Медіатека виносить подяку спікерам, що порадували нас 19 травня на лекціях у форматі Ted talks.

 

“Музикант. Шлях від мрії до результату”. Віталій Довгополий  – молодий, але перспективний музикант поділився з усіма своїм оптимізмом. Цей талановитий хлопець завжди грає з щирою посмішкою і легкістю, проте ми розуміємо як важко він працює над собою. Хочеться побажати, щоб вогник в очах, з яким він прийшов, палав завжди і звичайно ж в подальшому “Dreams come true”.

 

 

Аделіна Богомаз. Судячи з промови чарівної дівчини, важко зрозуміти чому така юна особа задається таким глобальним питанням. Тема її розвитку: “Крок до себе або чому так важливо прийняти себе”. Напевно, кожен запитався про себе, чи є неприйняття себе причиною вступу Аделіни на психологію? Але головне, що вона нарешті розібралася із цим питанням і радо поділилася рецептом успіху з усіма бажаючими.

 

 

“Як перебороти свої амбіції та взяти верх над ними” залюбки повідав нам Тарас Гуменюк.

Наскільки це в нього вдалося ми могли поспостерігати під час LVIV SMM FORUM (це рекламна стратегія, стратегія великого успіху).

 

 

Володимир Соколовський, який є несумнівним експертом в неформальній освіті. Він розказав з чого треба починати свій шлях до успіху. Не важливо чого ти досягнув зараз, важливо – не боятися йти до кінця. А його презентація надихнула і вмотивувала гостей вчити англійську.

 

 

Ще раз дякуємо, що ви не упустили такий шанс корисно і цікаво провести свій час . Всі наші герої – серед нас. Ти – наступний.

Нагадуємо, що спікерами були члени ФРІ+ Львів.

 

 

Наші контакти:

Facebook – https://www.facebook.com/fri.plus/

Instagram – https://www.instagram.com/friplus/

YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCSRWu8OARMQ_wqom0Nk0X6g