Рівнян вчитимуть знімати кіно

Share

В рамках «Кіношколи» відбудеться майстер-клас на якому навчать знімати кіно. Захід проходить з 29 квітня по 4 червня у першом корпусі НУВГП в приміщенні «Простір».

Наразі у Рівному вже відбулося 8 майстер-класів які викликали зацікавленість в учасників. У зв’язку з великою популярністю даних заходів організатори проведуть ще 13 занять. Всі майстер-класи будуть проводять досвідчені кінематографісти. Лекторами 18,19 та 20 травня будуть Марія Вайно — сценарист скріптдоктор та кінорежисер Іван Сергієнко.

Марія Вайно проведе три майстер-класи, метою яких буде розкрити секрети сценарної майстерності.  Перше заняття відбудеться 19 травня о 18:30 на тему: «Ідея. Засновок. Логлайн. Архітектоніка кіносценарію (дві поворотні точки динамічного розвитку дії)». Друге — 20 травня о 12:00. Тема: «Основні позиції та етапи роботи над кіносценарієм». Третє — 20 травня о 14:30. Тема: «Зміна характеру героя. „Вісьовий герой“ як рушій дії в написанні кіносценарію. „Оркестровка героїв“».

Іван Сергієнко проведе 3 майстер-класи по загальній темі — «Зйомки фільму за 24 години». Відбудуться вони 20 травня о 17:30 і 21 травня о 10:00.  Першого дня учасники створять сценарій, який будуть знімати на наступний день.

Завершення дня буде присвячено постпродакшину фільму. А майстер-клас Віри Яковенко переноситься на наступні заняття.  На згадані вище заняття запрошуються усі бажаючі: можна брати з собою, камеру, штатив, ноутбук, планшет, або приходити зі своїми ідеями фільмів чи бажанням отримати роль.  Всі заняття є безкоштовними, проте щоб на них потрапити, потрібно зареєструватися за посиланням — goo.gl/9aAOOA  Фото з попередніх майстер-класів: goo.gl/rhulSI, goo.gl/zeL2u2, goo.gl/wClRP7. Детальніше про подію у групах vk та fb.  Мета «Кіношколи у Рівному» — створити комунікативний майданчик між фахівцями в галузі кіно та зацікавленими людьми. Школа підтримана органом місцевого самоврядування. Допомагає реалізовувати проект грмадська організація «Фундація регіональних ініціатив» в Рівному і платформа взаємодій «Простір».