Rivne Skills Hub // Ораторське мистецтво

Share

25-26 березня у Рівному стартував другий блок Rivne Skills Hub – Ораторське мистецтво. Його основна мета – формування практичних навичок та вмінь.

25 березня відбулося перше заняття, яке мало назву «Мистецтво публічного виступу». Лектором була – Шаркова Руслана – керівник Центру гуманітарної освіти Рівненського міського Палацу дітей та молоді, координатор Парламенту дітей м. Рівне. На занятті учасники дізналися, що таке публічний виступ, ораторська майстерність, інструменти та секрети хорошого оратора , а також якою повинна бути структура тексту, імідж та атрибути оратора. Усі бажаючі попрактикувалися у написанні публічного виступу і виголошенні його на публіці.

          

Друге заняття 26 березня ми присвятили «Структурі мовного апарату та основним прийомам». Про це нам розповів Микола Циганюк. Він навчається на театрального режисера, займається у театральній лабораторії ВідСутність РМПДМ.  Проводить тренінги з публічних виступів та  тайм-менеджменту для молоді. Отож, всі присутні отримали знання з теорії мовного апарату, дізналися як правильно робити розминку мовного апарату, дихати, налаштовувати голос, а також вивчили нові скоромовки, які допомагають налаштуватися на виступ.

  

«Все, що ми  запланували – вдалося. Учасники залишилися задоволеними. А це саме головне для нас» – коментує координатор Андрущик Яна.