“Ковток Індії” від Київської ФРІ

Share

1 квітня ми занурилися в Індію разом з Київською ФРІ!

Ковток – це культурно-просвітницький проект, спрямований на підвищення рівня знань про країни світу серед молоді, неформальне навчання, розвиток толерантності, створення передумов для культурного обміну та співробітництва.

Ковток Індії розпочався лекцією досвідченої мандрівниці Анни Ткачук про бюджетні подорожі країною. Дівчина з власного досвіду розповіла, як три місяці прожити в Індії за 180 доларів, в яких штатах країни варто і не варто побувати. Також лекторка поділилася списком індійських маст-хевів для туриста і наостанок залюбки відповіла на питання учасників.

Після лекції учасники поринули у світ неземної музики. Єва Віват провела справжній майстер-клас гри на хеппідрамі та надала можливість кожному спробувати себе в ролі музиканта.

Цікава розповідь про індійську релігію і астрологію дозволила побачити Індію під іншим кутом і відкрила шлях у невідоме. А практика з йоги посприяла повному розслабленню і відстороненню від буденності.

Після коротенького кава-брейку з капкейками від чудової FominaCake учасники Ковтку Індії взяли участь у енерджайзерах і, повні сил та натхнення, приготувалися до останнього пункту програми – веселих індійських історій від Анастасії Сухоминської. Мандрівниця поділилася враженнями від цієї дивовижної країни, розповіла про Болівуд і загалом описала Індію з її незрівненними особливостями.