Rivne Skills Hub // Психологія

Share

Минулої п’ятниці рівненський осередок завершив блок “Психологія” від проекту Rivne Skills Hub.

Коротка довідка з історії Rivne Skills Hub: це проект, ідея якого виникла ще у 2015 році та реалізована спільно силами ФРІ Рівне та груп компаній РЕНОМЕ. Основна мета, чи краще сказати концепція, проекту  –  сформувати майданчик для формування практичних навичок у різних галузях: психологія, ораторське мистецтво, дебати, командотворення тощо.  Проект, що виник два роки назад, все ще триває і набирає обертів, розшируючи список тем та лекторів.

У 2017 році проект стартував 20 лютого з блоку “Психологія”. Учасники отримали шанс поглибити свої практичні і теоретичні знання у чотирьох актуальних темах психології – це самоприйняття, власні очікування, життєвий сценарій та ключ до регуляції психіки.

Отож,перше заняття відбулось 20 лютого і лектором у ньому стала Вікторія Віадук, яка у Рівному вже є досить відомим психотерапевтом.  Ми спілкувались і вправлялись на тему того, як самі бачимо себе і якими нас бачать оточуючі. Прості і ефективні вправи за методом “автопортрет” та ” зустріч з собою”( на основі медитації), допомогли учасникам отримати відповіді на статі питання та зарядитись любов’ю до самого себе.

З Вікторією Віадук (тут мало бути групове фото, але його немає.Натомість є фото тих,учасників, які люблять затримуватись на виходів)

Друге заняття, яке відбулось 24 лютого, ми присвятили такій гострій темі, як власні очікування. У цьому нам допомагала Анна Нижник. Анна – практикуючий психолог, магістр психології, психотерапевт у напрямку гештальт психотерапія. Окрім того пані Анна є співзасновницею психологічної студії Self.

Якщо говорити максимально коротко( а повірте, про кожну зустріч ми можемо написати багато чого цікавого), щоб розібратись у проблемі очікувань вам для початку треба знати що таке інтроекти та проекція, а також їх вплив на наші очікування та вчинки. Загалом, заняття було інформаційно насиченим, з корисними порадами стосовно літератури і похитуванням стереотипів та інтроектів.

Власні очікування: інтроекти та проекція

Темою третього заняття був власний життєвий сценарій. Про нього нам розповіла Ірина Волошина, яка є  співзасновницею БО “Колесо життя”, а також працює у сфері арт-терапії. Для тих, хто вперше чує: життєвий сценарій – це не “списочок” на 200 цілей, яких ви маєте досягнути за все своє життя.  Життєвий сценарій –  це певна схема, за якою Ви дієте у своєму житті і яка формується ще з дитинства. Якщо у Вас є речі, які регулярно повторюються – значить Ви дієте за певним сценарієм. Його можна “переписати” і на нашому тренінгу ми вчились це робити.

тренінг “Життєвий сценарій”

Останнє заняття відбулось 10 березня і стало дуже іронічним. Темою цієї зустрічі було “Ключ до саморегуляції психіки” (простіше кажучи, експрес-метод зняття напруги мозку і нервів) і вперше за цілий блок організаторам довелось зіштовхнутись  з цілою смугою форс-мажорів, починаючи від недостатньої кількості стільців і закінчуючи знайомством з місцевою футбольною командою.  Тому тема якраз гармонійно вписалась у все, що відбувалось.

Святослав і Олена Андросова, які є учасниками рівненського клубу “Соціозбірки“,навчили нас набору вправ, регулярне повторення яких може зробити вас набагато стресостійкішим. Було весело, енергійно і смачно, тому всі лишились задоволені.

                         зі Святославом та Оленкою . Отакою братією вчились правильно знімати стрес.

І на завершення – організатори почули схвальні відгуки про блок, а також пропозиції про те, якими зробити наступні блоки. Тому ФРІ Рівне починає підготовку до Rivne Skills Hub// Ораторське мистецтво і ,потенційно, до блоку “Акторська майстерність”.