ПоЛіт – тиждень літератури від ФРІ-Ха

Share

ПоЛіт – тиждень літератури відбувся 20-26 лютого у Харкові.

Наша епоха – то епоха інформації. Швидкість життя набирає обертів щогодинно, й іноді ми не встигаємо зупинитися, аби ковтнути свіжого повітря. Книжки, газети, філармонії та кінотеатри нам заміняє телефон. Це зворотня сторона прогресу. І ми не проти руху. Ми лиш просимо вашої уваги до краси, лиш на хвилину.

Що ж це за заходи?

«Мандрівні поети на стільцях» – наш відомий проект, що дозволяє нам аби хоч на мить вирвати людей зі звичного курсу? Дім-робота-дім

uKaB2VCiVw4

«Жаданочитання». Чи добре ви знаєтеся на творчості одного з кращих поетів і письменників сучасності? Декламування віршів С.Жадана, цікаві конкурси та інтерактиви, бесіда про творчість чекають на вас. Адже ФРІ – то є любов, а «любов – це коли всі вірші Жадана про тебе».

JPFkTsaImSI

“Михайль Семенко. Футуризм в Україні”. Досі думаєте, що місто – це гамір, бруд і втома? А от і ні! А що ви знаєте про поетику руху і швидкості? Ми влаштуємо вечір з людиною, яка змусить закохатися в естетику форм і звуків міста та відчути красу по-новому. Активний формат літературної лекції-дискусії вже випробуваний численними заходами від Клубу української книги ФРІ-Ха.

А наш головний сюрприз – це «Ніч страшних казок» від створювачів «Ночі поезії ФРІ»! Цього разу ми стрінемось, аби розказати один одному моторошні історії – свої або підслухані страшні казки. Отже, одної темної ночі у чорному-чорному харківському будинку… історія починається!NMYzteoUjXk

Ми вчимося відчувати цей світ по-новому, і наш незамінний помічник – це література: класична, сучасна, імпровізована, проза і поезія, почуття і емоції життя.

Ми запустили тижневий літературний проект з метою популяризації української (в першу чергу) літератури та залучення молодого покоління до творчого процесу міста. Він об’єднує декілька різних за форматом заходів, що вже неодноразово проводилися Харківською ФРІ та є досить успішними серед молоді.