Share

atKmUVQ47Rk25 березня було визнано Міжнародним днем боротьби проти торгівлі людьми. Активісти ФРІ-Харків також долучилися до цього – аналоги “живого товару”, якими і були самі фрішники, розмістилися в центрі міста біля пам’ятника Т. Г. Шевченку.
Понад годину учасники акції привертали увагу пересічних харів’ян своїми білими забинтованими головами та табличками в руках із описом “товару”, його ціною й можливим прибутком. Усі перехожі мали змогу прочитати написи та задуматися над тим, що торгівля людьми – страшна реалія сьогодення, злочин, на якому наживають цілі капітали і нікому невідомо, хто й коли може стати наступною жертвою торговців.
Також під час акції двоє учасників інформували людей про основні форми торгівлі людьми, називаючи жахаючу статистику та розповідаючи реальні історії постраждалих від цього злочину українців. Закінчилася акція наданням загальних рекомендацій, які допоможуть уникнути підступної пастки злочинців.
Сподіваємося, мешканці нашого міста отримали корисну інформацію та зможуть вберегти себе і своїх близьких від потрапляння до тенет работорговців.