“Ковток Японії” від ФРІ Рівне

Share

11 лютого рівняни мали змогу поринути в атмосферу культури Сходу, відвідавши захід “Ковток Японії”. Захід проводився в галереї “Євро-Арт”, де гості могли не лише ознайомитись з цією країною, а й подивитись картини галереї.

На заході була присутня людина, яка не лише на здогадках чи по книгах знає цю країну, а на собі відчула атмосферу традицій і реальності відвідавши Японію. Під час заходу учасники отримували солодкі призи відгадуючи відповіді на запитання. Завдяки рівненській суші-студії «Мастер-суші» гості мали змогу продегустувати страви японської кухні: роли і сюмай. Не обійшлося і без конкурсів: учасники складали хоку і змагались за найкращий косплей (костюм). Кожен мав змогу зайнятись трішки творчістю, оскільки проводились майстер-класи: по каліграфії, оригамі, а любителі подумати брали участь у настільній грі. На завершення вечора емоції закріпили переглядом аніме.

“Я здивована кількістю учасників, які прийшли на захід. Дуже приємно, що рівняни цікавляться культурою інших країн. Це означає, що навіть у Рівному японська культура є актуальною.” – ділиться враженнями голова РММГО ФРІ Пашинська Іванна.

“ФРІ” – це всеукраїнська молодіжна громадська організація. Основна мета – активізація молоді в Україні.