День народження ФРІ – Харків

Share

Лютий – це не тільки останній місяць зими і День усіх закоханих, а ще й День народження Харківського осередку ФРІ! Організація офіційно з’явилася 11 лютого 2004 року, тож цьогоріч святкує вже 13 років!

IpAe7EHEBzw

Урочистості пройшли у хабі громадської активності “Студія 42”, неперевершено вели захід голова мистецького департаменту Анна Фоменко та голова правління Харківської ФРІ Василь Гурський.

 

На початку фрішниці осередку провели воркшопи для всіх учасників, де в інтерактивному форматі розказали про діяльність служб ФРІ-Ха.

 

Голова осередку Валерія Головачова розказала про досягнення організації за останній рік, найбільші проекти та успіхи.

3IxB-rp7Buk

Привітали організацію представники старшого покоління фрішників. Дмитро Дробот,  Руслана Коренчук, Світлана Охович поділилися власним досвідом перебування у Харківській ФРІ, надихнули та мотивували присутніх на великі звершення у майбутньому і вже зараз.

Прийшли і добрі друзі Харківської ФРІ. З Днем народження організацію привітали представники AIESEC, проекту “Інтеграція через діалог”, руху “Findway” та видання “Sundays”. Крім того, завітали і близько 30 фрішників з інших міст: Львова, Одеси, Ізмаїла, Києва, Миколаєва, Вінниці, Запоріжжя та ін.

xu7dfl6n7pA

Звісно, за цей час змінилися покоління, проекти та ідеї, але так само у фрішників палають очі, є нестримна енергія та бажання змінювати світ навколо себе на краще, тож, сподіваємося, що Харківська ФРІ буде зростати, робити все більш круті заходи і відсвяткує ще не один десяток років!