Вранішня кава з … Орестом Скопом

Share

Ось, що нам надіслав завдоволений учасник “Вранішньої кави з..”😇😌

“Історія про те як відбувається успішний ранок.

Отже, я проснувся, бо сонце світлом аж заливало і будильник такий дзень-дзелень. Чому ж я прокинувся? Так, саме так, сьогодні Вранішня кава з … Орестом Скопом.
Ну от, я вже якось зліз з того ліжка, а потім думаю – чи раптом недаремно, відповідь – неподалік.
Приліз я таки на ту каву, 28 січня на дворі, думаю – швидше б почалось і додому – спати. Але куди там, за 5 хвилин від початку, мої мізки вже стояли всі в рядок і слухали про козака Мамая від Ореста, видатного українського діяча, мецената, художника, який ще з 1980-х працює над циклом картин. 300 робіт про козака Мамая, кожна з яких присвячена пам’яті одного з кобзарів, розстріляних у 1934 роках.
От сиджу я, слухаю і думаю над тим – як людина може так цілеспрямовано стільки часу працювати над одним мистецьким проектом, в той час, коли у нас, людей 21 століття, немає часу ні на що конкретно. І питають Його, пана Ореста, а яка Ваша улюблена картина?. І у відповідь чути: «А Ви можете назвати найулюбленішого з Ваших дітей, ну от і я не можу – всі картини для мене особливі, виплекані з любов’ю.»
Розказав нам пан Орест не тільки про мистецьку філософію творення чудесного, а також поділився своїми цікавими історіями. Певно, ні одні вуха не забудуть історію про труси тьоті Моні чи про дружбу, який таке наробив цікаве, що всі довгенько сміялись.
І сказав Він ще таке, від чого морозець по шкірі всім пробігся: «А що таке відчувати картину? От є перед Вами куб, всередині заповнений водою і Ви бачите його лише з одної сторони, от для того щоб справді зрозуміти картину – Вам потрібно залізти в цей куб повністю і при тому не розхлюпати всю воду, яка в ньому є».
Організатором цього заходу, на радість не проспаного мною, була громадська організація Львівська ФРІ, я до них вже точно завітаю на наступні заходи.”❤❤

Приходьте й Ви до нас на каву, в затишну кав`ярню “Квартира 35” й слідкуйте за оновленнями на наших офіційних сторінках в соц.мережах
Львівська ФРІ✌mUiYB1mcOSMOb8fsHCrYCoTjxO4nMSgFYzPKYYQZbps8