Благодійна акція “Цукерка щастя”

Share

В День Святого Миколая Знам’янський осередок ВМГО ФРІ завершив розпочату благодійну акцію “Цукерка щастя”. Розпочалася вона 14 грудня, в рамках якої була створена велика новорічна гирлянда на свято Дня Св. Миколая – спеціальний подарунок для дітей Знам’янської школи-інтернат.

До акції активно долучились знам’янчани – як дорослі, так і діти: директор вагонкомплектсервісу Юрій Гребенюк, вихованці та вихователі Знам’янських ДНЗ №6 “Сонечко» та №7 “Козачок”, Знам’янський районний відділ кримінально-виконавчої інспекції, начальник Марина Марула, Знам’янське бюро правової допомоги, начальник Руслан Большаков, вихованці ЦДЮТ, журналісти інтернет-видання “Komora.Info” , колектив Товариства з обмеженою відповідальністю “Т-М-С”, Наталія Тюленєва, Наталія Прохорова та її ще зовсім мелесенький синочок Яніс Прохоров, педагогічний та учнівський колективи НВК “Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 – ліцей”, директор Юрій Сопільняк, відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради, начальник Людмила Грекова, колектив Знам’янського міського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області, начальник Інна Литвин, колектив Центру рукоділля «Модистка», керівник Наталія Леонова, продовольчий магазин “Продукти”, приватний підприємець Раїса Биндич , Знам’янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка, головний лікар Петро Попов, ГО “Дай лапу”, голова Богдана Плющ.

Гірлянда складалася з 19 великих цукерок, в яких всередині знаходились справжні цукерки, побажання від учасників акції та сніжинки.

На урочистому врученні Великої Новорічної Гірлянди “Цукерки щастя” учні Знам´янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів отримали не тільки велику кількість солодощів від маленьких янголят та чарівної україночки, які були надані небайдужими мешканцями нашого міста, а також мали змогу розповісти свої мрії на вушко святому Миколаю та його помічнику казковому оленю.

На завершення всі присутні могли взяти участь у майстер-класі по виготовленню чарівної деталі, які і зробила нашу гірлянду казковою.

Родзинкою свята стало встановлення Новорічного рекорду у м. Знам’янка “Найдовша Новорічна гірлянда із цукерок”. Цікаво було спостерігати як найменші учні Знам´янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів допомогали виміряти довжину гірлянди.

Отож її довжина склала – 11м., завдяки чому і увійшла до «Книги рекордів м. Знам’янка»

Переконані, що в цей день незабутні емоції отримали не тільки дітлахи, а й усі дорослі, адже що може бути краще, ніж бачити радісні обличчя дітей