Перлина біля моря: “Твоя країна 25-27 листопада”, або таки колоритна подорож до Одеси

Share

В рамках Всеукраїнського руху «Твоя країна» ласкава Одеса прийняла до себе в обійми 12 учасників з усієї України з 25 по 27 листопада.

Насичена програма передбачала 3 дні мандрів одеськими вуличками, колоритної подорожі вглиб міста та його історії, веселі тренінги та екскурсії, зокрема вдосталь моря :)

фри одесса

25 листопада

Отже, наша «перлинка» зустріла гостів вранці в обличчі життєрадісних організаторів. По плану ми прямували до приміщення Хабу, щоб провести тімбілдінг, познайомитися та створити дружню атмосферу всередині колективу. А після гарного знайомства завжди треба гарно пообідати.

тимбилдинг

Перший день найкраще запам’ятався саме екскурсією по місту, яка справила неймовірне враження завдяки талановитій Наталії Власовій. Вона змогла зацікавити та утримувати іскру в очах учасників протягом усієї маленької подорожі містом. Після чого стежка привела нас до музею Контрабанди.

музей контрабанди

Переможно завершило день відвідування молодіжної єврейської общини, що стало не просто сюрпризом для відвідувачів, а й безцінним досвідом. Нас частували вином (зовсім трішки, чесно) та смачненькими фруктами і солодощами.

еврейкая община

 

 

 

26 листопада

На другий день прийшовся дивовижний квест по Одесі! Учасники відгадували загадки, в яких було зашифровано те чи інше місце, робили фото на кожному пункті, заробляли бали, виконували веселі завдання організаторів та просто отримували задоволення.

одесса

За допомогою корисного тренінгу голова медіа-служби ВМГО «ФРІ» Анна Соха відкрила для нас дорогу в світ креативного мислення!

Екскурсія до моря не могла не зачепити, адже восени воно особливо вражає своєю «поведінкою» та надихає. Кожна хвиля дарувала затишок та почуття маленької свободи духу.

море одесса

27 листопада

Останні години третього дня в Південній Пальмірі ми «відзначили» мандрівкою вглиб кіномистецтва на Одеській кіностудії. Після вчорашнього квартирника екскурсія пішла на користь усім учасникам.

твоя країна

Нагодували ми друзів найкращою шаурмою на всій території України, тож незадоволених не залишилось! Після атмосферної рефлексії настав час прощатися. Це завжди нелегко, але потяг не чекає.

Одесса

Що найголовніше у «Твоїй країні»? Однозначно, емоції. Дружнє ставлення організаторів та важливі кроки, які учасники робили нам назустріч – тандем, який гарантує незабутні враження. Дякуємо усім, до нових зустрічей!

 

З любов’ю,

 ваша Одеса.