Базова ФРІ-школа

Share

Базова ФРІ-школа відбулась у Львові 13 листопада. Нашими спікерами були веселі, енергійні,  просто КОСМОС, фрішники: Маруся Боєчко, Таша Вінтонів і Марта Плечій.

Кожен, хто прийшов, почерпнув для себе щось нове і збагатився додатковою інформацією.

Першою прийняла естафету Маруся. Вона розказала нам про проектний менеджмент: як правильно будувати свій проект, з яких частин він повинен складатися, що потрібно робити, щоб він був успішний.

Наступною, хто погодився усіх присутніх просвітити у галузі ЗМІ та МЕДІА, була Таша. Вона розказала як легко і практично безкоштовно публікувати наші проекти, також ознайомила нас із основними елементами фотошопу.

І на завершення тренінгу виступила Марта. Вона розповіла нам про фандрайзинг,  його особливості, про те як можна подорожувати країнами світу не маючи при собі багато грошей, або якщо їх і взагалі немає.

Тренінг був дуже класний і пізнавальний, наповнений приємною атмосферою, хорошими людьми. Фрішники забезпечили надзвичайно дружню і сімейну атмосферу, зробили так, щоб усім присутнім було комфортно і затишно. Не обійшлось, звісно, без імбирного печива та печива із побажаннями. Коротко кажучи, ТРЕНІНГ БУВ НЕЗВИЧАЙНО КРУТИЙ, та звісно, хотілося б подякувати організаторам за те, що вони знаходять час і силу створювати подібні заходи.

З любов’ю, ФРІ!

nkhugyzojyw swfvr6uq7vk mhpwxaaxz5e