Нічне життя рівненського осередку

Share

21-го жовтня ФРІ Рівне провела останню у цьому році Нічну екскурсію – проект,який уже давно полюбився жителям міста.

Нічна екскурсія – це веселі прогулянки у поєднанні з історичними цікавинками та маловідомими фактами від молодих рівнян закоханих у своє місто!

«Остання екскурсія у році повинна бути оригінальною!» –подумали організатори і проклали маршрут досить незвичними, як для туристичних, місцями. І потрапили «у яблучко»: учасники дізнались у якому костелі  Рівного колись була конюшня, де встановлено пам’ятник загиблим чехословацьким воякам,де знаходився рівненський мікрорайон «Воля» і чому він так називався та багато чого цікавого.

 

Назвали цю Нічну екскурсію «Дикий захід. Перезавантаження».На питання чому саме «Дикий захід», один з організаторів проекту, Олена Романова відповідає:

« Перша причина – тому що це дійсно західна частина Рівного. Друга причина – обігрується контент екскурсії – ми проходимо біля району «Америка» і колишньої вулиці Американської. Згадується багато різних націй і робиться акцент на колишній полікультурності і багатоетнічності міста».

Як і кожна попередня екскурсія,ця включала в себе не лише факти і ракурси у минуле. Дикий захід минув «по-дикому» – з руханками,танцями, інтимом(хто був на екскурсії і уважно слухав, той зрозуміє) і співами молодого і цікавого рівненського музиканта ДжаредаХорора.

Особливою приємністю стало те, що серед учасників екскурсії значна частина була гостями міста з Терпнополя, Львову,Луцька,Києва і Полтави. А це означає, що «Нічна екскурсія» від ФРІ Рівне – справді цікавий проект,який є кому і для кого робити.