Київська ФРІ на форумі М18

Share

Ми безперервно працюємо, розвиваємось, організовуємо нові проекти та доводимо до кінця вже знані, але цього не досить навіть коли за вікном розпал осені, а погода так і норовить загнати під теплу ковдру. Саме тому члени Київської ФРІ взяли участь в Дитячо-юнацькому форумі М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!» – заході, що відбувся 29 жовтня в приміщенні Київради та мав на меті сприяти партиципації дітей і молоді та формуванню їх активної громадянської позиції.

“Ми можемо більше!» – слова, що так близькі серцю кожного фрішника. Саме під цим гаслом пройшов форум М18, адже його учасниками стали справді кращі – найбільш натхненна молодь з різних куточків України, що не з чуток знає про громадську активність та яка, незважаючи на свій юний вік, прагне робити щось корисне, працювати на благо суспільства та своєї країни.

JpTpQBuGUNg[1]

В рамках презентації молодіжних проектів та ініціатив, представники ФРІ розповіли про діяльність організації, намагались знайти підхід до кожного та мотивувати. Окрім цього, цікаво було поспілкуватись із представниками інших молодіжних об’єднань, налагодити нові контакти та поміркувати про спільні проекти.

Натхненні з форуму повернулись і ми. Адже ділитись тим, що знаєш та отримувати у відповідь щиру небайдужість і море запитань – неймовірно приємно.

P.S. Щиро дякуємо організаторам за запрошення, а учасникам – за блиск в очах. До нових зустрічей!