Подорож у Норвегію

Share

Тоді, коли бачиш сонце в інших країнах, те саме сонце, але не ті гори, не те море, не ті поля, люди, емоції…
Наша розповідь про … їжачка, а точніше про трьох веселих валянків, які вирішили поїхати в таку країну, яка ся зве Norge за 2200 кілометрів від рідного дому.
І що з ними було розкаже їжачок.
Каже він, що поїхали вони до Польщі, а звідти до Чехії, а далі була Німеччина і тут почалась чудова Скандинавія, а саме Данія та Норвегія і їхній перший закордонний автостоп (для двох з них – взагалі перший)

f_5uiik8wbi
Каже їжачок, що їли вони тільки мівінку і не тратились на дорожезні харчі в Данії та Норвегії.

А ще промовляє, що автостоп їм йшов дуже навіть класно, якщо мова йде про Данію і не дуже класно, якщо про Норвегію, це ще при тому, що їх було троє, а для стопу це не дуже композиція.


nmr0i7zdvbg

Добрі люди зустрічались їм, які розповідали про життя різне, про звичаї і норми їхніх країн і просто бесідували про погоду, але неодмінно підтримували, коли чули, що вони з України, де зараз триває “сліпа” війна (вибачте, їжачок не знає як ще її назвати). І українці рідненькі були всюди і бачивши їх одразу підвозили і ще й годували:)
А ще зустрічали вони подібних собі і набагато крутіших (жіночка з Харкова, яка на 65 день подорожі з ними зустрілась, яка подорожує тільки автостопом)

v2jo6pvdskw
І їздили вони не тільки автостопом, але ще й автобусами, паромом і вперше в житті – літаком, де бачили хмарки небесні і піднімались над прекрасною Норвегією з її казковими пів- та островами, з її озерами та горами, з її Язиком троля, відомим на весь світ, але самі норвежці там майже не були. І йшли вони під сонцем, дощем і по снігу в місяці липні. (а ще бачили вічні льодовики)
І було з ними всяке, бувало не знали куда йти, що робити, де переночувати, але коли вже ставили вони палатку, то вже ся так спало, що майже не прокидало.
efufgy3ypsu
Але нема в світі кращого місця – де рідненькі стіни їжачка, де в трьох валянків знову всі вдома і не переживає мама чи вони щось їли, пили і чи вони ще живі:)

І можна розказувати про це вічно, про все, що з ними сталось, але їжачок йде жити своїм звичним їжачковим житттям, але ще не раз розповідатиме такі історії:)

Автор статті – Перетяткевич Ольга