ФРІ-табір Project Camp 4.0

Share

Табір за тематикою “Проектний менеджмент”, організований Київською ФРІ відбувся в с. Зазим`є, Київської області. Даний табір зібрав активну молодь з таких міст як Львів, Суми, Маріуполь, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Одеса, Луганськ, Миколаїв.

Осн_3

Молодь мала змогу активно відпочити серед мальовничих краєвидів на березі річки Десни, а також отримати нові знання завдяки різноманітним воркшопам, лекціям та майстер класам, з таких тем як “Ораторське мистецтво”, “Проектний менеджмент”, “Формування ефективних команд”, “Фандрейзинг”, “Мистецтво ведення переговорів”, “Піар проектів” та “Робота з правоохоронними органами”.

Осн_9

 

 

Спікерами та тренерами були люди, які реалізували велику кількість проектів, мають активну громадську позицію, поділились з молоддю власним досвідом та надали корисні поради з різних тематик. До нас завітала Юлія Мархель – президент організації Let’s do it Ukrainе, Віталій Тихонович – менеджер “Active Citizens”, Тетяна Гончаренко – директор компанії Соціальний консалтинг “Параграф”, президент компанії “JCI Ukraine”, та інші.

Осн_5

Крім основної програми було багато цікавинок, майстер-класів, активних ігор, веселощів, нових друзів, а також цікаві ватри, лагідні хвилі Десни, співи під зорями до ранку.

Осн_6

 

Осн_1

Олександр Краєв, учасник Project Camp 4.0 написав такий відгук про табір: “Нова сторінка цього чудового літа, проведена на фоні чарівної Десни з людьми, в яких палають очі та серця! Такі люди вміють надихати, просто будучи поряд, в них дійсно бачиш щось нове та обнадійливе ☺
Дякую всім тим відчайдухам, що за ці декілька днів разом зі мною жарились на сонці, мокли під дощем, таскали дрова, та створювали в своїх проектах краще та світліше майбутнє! 👌😊
Окреме дякую організаторам – за терпіння, поміч та чудову можливість запам’ятати це літо😌.”

Осн_7

 

Осн_2

Ще один відгук від учасниці Інни Марченко:” Ось і завершився мій 4 табір за літо 2016 – “PROJECT CAMP 4.0”.
Скільки всього у ньому було:
-нові знайомства;
-“старі друзі”;
-ночі у наметах, ватра, пісні під гітару, танці, ліс, річка, смачна їжа;
-лекції, воркшопи під дощем;
-круті організатори та спікери;
-флешмоб з фарбами Холлі;
-гра в УНО, активні ігри.
Дякую тим людям, що зробили цей табір комфортним, веселим і по справжньому драйвовим)))”

265624531

Організатори дуже вдячні всим учасникам, які не дивлячись на погодні умови дотримувались регламенту програми та правил , а також приймали активну участь у організації добробуту табору та допомагали організаторам! Адже тільки разом нам вдалося досягти такого результату і атмосфери!

GVOb9ptcfh0

Долучайтеся до інших проектів та заходів Київської ФРІ!