Таборове літо разом з ФРІ

Share

Недавно ми публікували дайджест наших таборів разом з таборами Пласту та ЛОФ. Тепер давайте детальніше розглянемо саме ФРІшні табори. Отже, що на нас чекає цього літа?

Вже купа таборів позаду, але попереду ще є кілька крутих варіантів. Лови можливість.

Khvilya_afisha

Хвиля 2016

  Дати проведення: 28 липня – 3 серпня

  Місце: Одеса

  Організатори: Одеська ФР

  Анкета: https://goo.gl/KPOJiT

  Опис:

А ти вже знаєш як зробити своє літо дійсно незабутнім? Ще ні? Тоді наступна інформація саме те, що ти шукав! Можливість відпочити цілих 6 днів на березі Чорного моря у компанії молодих, активних та цікавих людей, які змінюють країну вже сьогодні – все це і не тільки чекає тебе на таборі “Хвиля” від ФРІ Одеса! ЧОГО ЧЕКАТИ НА ТАБОРІ? • Літо, сонце, море, пляж. • Ватра, ніч, зірки, гітара. • Активна молодь зі всієї України. • Ігри-моделювання на актуальні суспільні теми. • Цікаві тренінги від провідних експертів. • Весело та з користю проведений час, нові друзі, нові місця. • ШАЛЕНІ враження! Дедлайн подачі заявок – 10 липня.


 

 ifrcsaV-E7Y

A.L.L. Rights

Дати проведення: 30 липня – 4 серпня

Місце: с. Кам’яниця, Ужгородського р-ну, Закарпатської обл.

Організатори: Ужгородська ФРІ та Мукачівська ФРІ

Анкета: http://bit.ly/1UC2UGK

Опис:

Мета: Підвищення обізнаності у сфері прав людини молодих проактивних людей, віком 16-25 років. А також дати їм знання про інструменти захисту своїх прав, розповісти про правозахисні рухи та кампанії, які існують в Україні та закордоном. Табір дає можливість познайомитися з однодумцями, розширити світогляд, зламати нав’язані стереотипи, краще пізнати тему прав людини та незабутньо провести час в наметовому містечку серед дикої природи. Основні теми табору: “Права людини. Походження та визначення”, “Дій на захист суспільних інтересів”, “Доступ до публічної інформації”, “Спілкування з поліцією. Моніторинг поліції”, “Конституціоналізм”, “Права меншин”, “Гендерні стереотипи і політика”, “Свобода зібрань”, “Як моніторити національний превентивний механізм”, а також презентації правозахисних рухів та орнанізацій, перегляд тематичних фільмів, мотиваційні ватри, квести, ігри-моделювання та дебати.


Афиша

FRI Open Camp 2.0

Дати проведення: 4-9 серпня

Місце: Харківська область

Організатори: Харківська ФРІ

Анкета: http://goo.gl/forms/QCehox7593e50HvF2

Опис:

Стривай, а ти це відчуваєш?
Чи то проміння червневого натхнення так зігріває серце, чи то вітри змін несуть із собою новітні ідеї і можливості… Так, це саме вони, ми гарантуємо:)
FRI Open Camp знову, вже другий рік поспіль, гостинно надає можливість всім охочим поринути у атмосферу неформальної освіти і сповна відчути всі її переваги:)

Концепт табору має на меті надання платформи для освоєння основ проектного менеджменту, тонкощів командотворення і HR-роботи, генерації ідей, піару у громадській діяльності, співпраці з органами місцевого самоврядування, налагодження процесу залучення ресурсів і діяльності в інших не менш важливих напрямках.
По завершенню теоретичної частини учасникам буде надана можливість відпрацювати набуті знання на практиці шляхом формування напрацювань у власних проектах.
Серед запрошених гостей ми побачимо відомих українських і зарубіжних політиків, керівників успішних як комерційних, так і громадських проектів, PR і Digital спеціалістів і інших талановитих осіб. Крім того, до нас завітають видатні письменники, блогери, мандрівники та інші творчі особистості.

Ми не знаємо, чого саме ти очікуєш від цього літа, але ми не сумніваємось, що в наших силах надати тобі мотивацію й інструменти задля того, аби по поверненню з табору ти міг реалізувати свої власні проекти й ініціативи, адже протягом 6 днів ти отримаєш вражаючий досвід і незабутні враження на все життя.
Можеш вірити або ні – це твоє право. Але пам’ятай, що допоки ти сумніваєшся, інші вже діють і вдосконалюють цей світ, втілюючи свої мрії та ідеї у життя.

Вартість – 250 грн. (орг. внесок).


 

ФРІ PROJECT CAMP 4.0

Дати проведення: 10-15 серпня

Місце: Київська область

Організатори: Київська ФРІ

Анкета: https://goo.gl/B9hKw9

Опис: 

Неймовірна подія літа, яку ти не можеш пропустити! Маєш купу ідей або навпаки шукаєш натхнення, чи можливо бажаєш систематизувати хаотичний потік думок? Тоді тобі просто необхідно відвідати фабрику створення ефективних проектів з сировини ідей і натхнення!Наш табір проходить вже четвертий рік поспіль, і збирає активних і креативних людей з усієї України, аби вони могли отримати нові навички із фандрайзингу, проектного менеджменту, навчилися спілкуватися із владними структурами та ЗМІ! Реєструйся та разом із такими ж запальними, веселими, активними молодими людьми долучайся до табору у передмісті Києва!Табір буде відбуватись 10-15 серпня. За 6 днів тебе чекають купа нових знайомств, відкриттів та море позитиву, зустріч із цікавими спікерами і, звичайно ж, можливість втілити у життя власний проект. А романтика життя в наметах! Пісні біля ватри із однодумцями! Використай своє літо по максимуму та з користю, не впусти цю унікальну можливість!

 


uKiOlQDVQ_Y

 IT Business Camp 4.0

Дати проведення: 13-18 серпня

Місце: Вінницька область, Тиврівський район, с. Кліщов

Організатори: Вінницька ФРІ

Анкета: goo.gl/mZZtE5

Опис:

Запрошуємо на ФРІ-табір “IT Business Camp 4.0” – 6 днів неформальної освіти на мальовничому березі Південного Бугу.

Ми чекаємо на 60 молодих айтішників віком до 35 років, а також тих, хто займається/починає/збирається займатися бізнесом в сфері ІТ.

В програму входить: – 6 днів інтенсивних тренінгів з основ та особливостей ІТ-бізнесу в Україні та закордоном від успішних українських бізнесменів та молодих стартаперів, а також консультантів, маркетологів та керівників IT компаній; – контакти з розробниками “продуктових” IT компаній; – досвід, помилки, підйоми, історії успіху; – нетворкінг,

А також мальовнича природа, тепла річка, співи під гітару та чарівний тиждень без Wi-Fi;)

Деталі цьогорічного табору уточнюємо, та запевняємо, що цього року буде ще яскравіше!

Скільки? ФРІ не є комерційною організацією, тож орг. внесок учасників йде тільки на організаційні потреби, задля забезпечення максимального комфорту проживання в наметовому таборі.

Організаційний внесок складає 360 грн.


o0IxYVISgR4

Art skills

Дати проведення: 17-23 серпня

Місце: Дніпропетровська область

Організатори: Дніпровська ФРІ

Анкета: https://goo.gl/5Y3Xef

Опис:

Якщо ти творча особистість, то ФРІ Дніпро влаштовує табір “FRI Art camp” для тебе. Якщо мистецтво для тебе це спосіб життя, а не просто хобі, раді бачити тебе на нашому таборі.
Ти :
-зрозумієш “що таке істинне мистецтво,а що комерція” та як з нею боротися;
-станеш розкутим;
-знайдеш море нових креативних друзів;
-навчишся знімати круті відоси;
-Та запам’ятаєш це літо назавжди!