Почни свою справу сьогодні разом з FRI START UP CAMP!

Share

Ти давно мрієш відкрити власний бізнес ? Можливо, тобі хочеться перетворити своє хобі в спосіб заробляння грошей ? Не знає з чого почати, як реалізувати свою ідею та де знайти аудиторію ?
Реєструйся на FRI START UP CAMP , який проходитиме 1-5 липня в гірській місцевості поблизу с. Тухля, Львівської області. Впевнені, що тобі сподобається і ти зможеш розпочати те, що довго відкладав у далеку шухляду :)

Також повідомляємо, що офіційними партнерами табору є: 

1) Міжнарожна компанія SECL Group , що з 2005 року активно розробляє технології продажу через Інтернет, а з 2007 року технології соціальних мереж.

2) Зручний коворкінг в центрі Львова Betaplace

3) Тернопільська ІТ компанія, що любить і робить кльові онлайн сервіси – Crowdin .Серед їхніх клієнтів – Microsoft, Kickstarter, Reddit, OnePlus, Xiaomi, Cyanogenmod, Minecraft та інші.

4) Агентство бережливої (lean) розробки цифрових продуктів зі штаб-квартирою в Лондоні – YouTeam .Співпрацюючи з понад 30 студіями дизайну та розробки програмного забезпечення в Центральній та Східній Європі, YouTeam використовує власну унікальну HR-платформу, що дозволяє сформувати висококласну команду для будь-якого проекту протягом 24 годин. Коло розроблених продуктів охоплює індустрії фінансів, охорони здоров’я, електронної комерції, BPM, Data Science, IoT, HoReCa та інші.

5) А також наші постійні партнери Virtual.ua та ФотоНова :)

Реєструйся на табір і досягай нових вершин)
Для реєстрації натисни тут :)