Намети, комарі, купі-купі, МЕДВЕДі – а чим особливе твоє літо?

Share

Другого червня пройшла прес-конференція з координаторами Харківських ФРІ-таборів – Валерією Корнус, Христиною Доценко та  Валерією  Головачовою. Кожна з них розповідатиме про мету, особливості  та розклад таборів. На зустрічі також був голова Харківського осередку ВМГО “ФРІ” Нікіта Басаргін, який має досвід не тільки в якості учасника, а й організатора минулорічних таборів. Він ознайомив усіх з історію ФРІ-таборів, їх родзинками і деякими секретами популярності серед не тільки української молоді, а й іноземних студентів.

Які ж табори пропонує Харківська «ФРІ» цього  літа?

“Be Free 9” – це вдале поєднання неформального навчання та відпочинку серед однодумців зі всієї країни. З його допомогою учасники матимуть змогу познайомитися з основами проектного менеджменту, громадської діяльності, міжнародними можливостями для молоді.

Особливість: у програму включені різноманітні тренінги з психології, ранкова вогненна йога, лекції про міжнародні можливості для студентів, проекти, громадську діяльність, волонтерство у Бельгії та в інших країнах, тощо.  А наприкінці кожного дня учасників чекає чудовий вечір біля вогнища з гітарою та цікавими розповідями.

“MEDWED camp” – це активний відпочинок, сповнений цікавими тренінгами та лекціями за медіа-тематикою, новими знайомствами, порадами від професіоналів та незабутніми враженнями! На учасників чекає також справжній survivаl challenge, який покаже, хто ж таки справжній медійник!

Особливість: учасники стануть частиною справжньої історії з життя головного героя та ідейного натхненника MEDWEDa. Вони долатимуть різні перешкоди, шукатимуть відповіді до запитань квесту та будуватимуть бренд власної команди з усіма складовими.
Суворі природні умови, жорстока боротьба за життя та нарешті зустріч з головним гостем.

“FRI Open Camp 2.0” – це освітньо-мотиваційний табір, на якому зберуться активні люди з усієї країни, задля налагодження зв’язків між ВПО і молоддю із заходу України.Вони зможуть відчути на собі усю красу неформальної освіти та продуктивних тренінгів не у пафосних “оупенспейсах”, а на відкритому повітрі: в лісі, біля річки із запахом хвої.

Особливість: дружня атмосфера (як між учасниками, так і між комарами), нічні купі-купі і душевна атмосфера ватри і таборових чуток.

 

Формат усіх таборів – 5-6  днів життя у наметі у лісі  в Харківській області.

Кількість місць обмежена. Дедлайн подачі заявок на участь у ФРІ-Таборах:

“Be Free 9” – 18 червня,  “MEDWED camp” – 16 червня    “FRI Open Camp 2.0” – 20 липня.

Відпочивай і розвивайся з ФРІ!

Залишити відповідь