Творчий вечір у Запоріжжі

Share

13 травня 2016 р. в рамках проекту “Твоя країна” (організованого волонтерами ВМГО “ФРІ”) відбувся літературно-музичний вечір, де молодь з різних куточків України заглибилась у мистецьку атмосферу Запоріжжя. Під час творчого вечора на платформі Запорізького обласного центру молоді своєю творчістю надихали: талановитий і чуттєвий Тимофій Лагутін, ніжна й витончена Ірина Сажинська, активний та завзятий Greender!

***
Декілька слів про вечір від учасників руху “Твоя країна”…

Ольга Гулей (м. Київ):

“Найбільше мені сподобався виступ Тимофія, бо його музика мала не типову гармонію, як буває у багатьох музикантів. У його музиці була цікава мелодійна лінія і динаміка. І я реально ловила кайф. А ще пару слів про поетесу. Вона мене вразила. Зазвичай я не можу слухати вірші довго, та її слова мені запали в душу”.

Наталія Домнич (м. Суми):

“Я взагалі не дуже люблю поезію, але вірші Іри хотілося слухати і слухати”.

Олександр Сокирчук (м. Черкаси):

“Мені сподобався Олексій за його своєрідну мультиінструментальність, використання так званого “вжику”. Обожнюю пісні на різних мовах. Тимофій здивував мене своєю енергією виконання, яка прямо таки розпалює серця. Вірші Ірини під акомпанемент Тимофія пробирали до самого серця”.