Школа практикуючого еколога

Share

Від партнерів Львівської ФРІ, запрошуємо на цікавий захід!
Львівська торгово-промислова палата рада повідомити, що у 2016 продовжується  проведення практичних семінарів з питань природоохоронного законодавства, які проходять за участю провідних фахівців Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації та інших профільних установ.

Цього року ми пропонуємо зручний формат триденної «Школи практикуючого еколога» 7-9 червня 2016 р.Заплановано навчання по таких напрямках:

  • Актуальні процеси зміни природоохоронного законодавства у зв’язку з імплементацією європейських норм.
  • Відходи: Законодавство та порядок регулювання. Менеджмент відходів на підприємстві.
  • Повітря та вода. Зміни у порядку законодавчого регулювання охорони атмосферного повітря. Дозволи на спеціальне водокористування.

 

Учасники «Школи» отримають найактуальнішу інформацію щодо практичних питань природоохоронного законодавства, дозвільної системи з охорони навколишнього середовища, порядку ведення діяльності еколога на підприємстві. Представники контролюючих та виконавчих державних органів надають роз’яснення з питань отримання дозволів на викиди в атмосферне повітря, на утворення та розміщення відходів, на спеціальне водокористування, з менеджменту відходів та проведення зовнішніх інспекційних перевірок та з багатьох інших.

 

Кожен учасник забезпечується: збірником методичних матеріалів, канцелярським приладдям, обідами, каво-перервами, Сертифікатами за підписом керівників Львівської ТПП та Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

 

Вартість триденного курсу для однієї особи 1800, 00 грн. (в т.ч. ПДВ), при ранній реєстрації – до 17 травня 2016 р. – вартість 1500,00 грн. (в т.ч. ПДВ).

Заявка

ПРОГРАМА

З усіма питаннями прошу звертатися:

Людмила Горбачова

тел./факс: +38 032 295 01 25,

e-mail: liudmyla@cci.lviv.ua