“Твоя Країна” №5 у Дніпропетровську змінила враження про місто на 180 градусів

Share

Проект “Твоя Країна” відбувся у Дніпропетровську 1-3 квітня. У ньому взяли участь 12 учасників з різних областей України. Організаторами став Дніпропетровський міський осередок ВМГО “ФРІ”.

За три дні учасники встигли подивитись на усі “дива” Дніпропетровська від заводу “Інтерпайп” до культурно-ділового центру “Менора”.

 

image

image

 

Також вони малювали кавою, розгадували загадки квест-кімнат, слухали іронічну поезію та дивились фаєр-шоу на березі Дніпра.

 

image

 

“Всеукраїнський проект існує вже два роки. За цей час він показав велике значення культурного обміну молоді з різних областей України. Адже кожна зустріч учасників – це можливість відчути та зрозуміти: ми – єдина країна, – пояснює координатор «Твоєї Країни» Василь Шмальцер, – Цього разу почули дивну та приємну річ від учасниці. Вона вважала, що приїде до Дніпропетровська й побачитьіндустріальний совок”, але після нашої програми її погляди змінилися на 180 градусів”.

Христя зі Львова так відреагувала на проект: “Тільки добралась додому після тижня кидань по Україні і Дніпрі, тому не здатен вже розповідати про всі ці афігєнні дні і ночі. Можу лише сказати, що неймовірно рада, що таки пробилась на проект «Твоя Країна»”.

 

iNHHrKIvJEU

 

Більше відгуків ви можете прочитати Вконтакте за хештегом #ТКДніпро. Тепер ви знаєте, як подорожувати дешево.

Нашими партнерами були квест-кімнати Аномалія, Біолайф, XRoom та Грань.

Тайм-кафе “Кошка с маслом”.

Служба доставки піци та обідів “LTime“.

А ще дякуємо Катерині Копильченко за смачний тортик з логотипом “Твоя Країна”.

 

logotip-243x300

 

SseVLoSv03s-300x79

LTime-Logo-ru-300x154

 

 

 

 

 

logo_quester-e1461798630599

BQjBs3n96yo-300x129

 

 

Logo-300x300