Симуляційна гра-тренінг “Країна змін” разом з ФРІ Plus

Share

2 квітня ФРІ Плюс долучилася до організації проекту інноваційної освіти, а саме симуляційної гри-тренінгу “Країна змін”.

Симуляційна гра-тренінг “Країна змін” (економічно-політична модель України) – освітня рольова гра, в межах якої учасники мали змогу відчути себе політиком, спробували розвинути свій бізнес чи виконувати роль ТОП-менеджера.

Формат поєднав елементи дебатів, тренінгу, квесту, хакатонів. Було місце для інтриг, і для взаємодії та командної гри. 57 учасників мали можливість на ділі виробувати навики переговорів, формування та роботи в команді, осягнути тонкощі й проблематику реформ та управління як державним апаратом так і сферою бізнесу.

На відміну від лекцій чи звичних освітніх занять, така форма є й грою й тренінгом одночасно, та має високу конверсію і набуття навичок замість теорії не залежно від віку.

vdXUoYqIhfc

Окрім цього – протягом двох днів присутні були як емоції, так і нові корисні знайомства. Щиро дякуємо тим, хто проявив бажання долучитися до проекту інноваційної освіти в Україні і надав відповідні матеріальні ресурси, а саме ТМ “Добрий вечір” , компанії “Фенікс” та ТзОВ “Леон”.

Після проведення гри учасники ділилися своїми враженнями. Ось, що розповіла учасниця Мар’яна Стойко: “Взявши участь у симуляційній грі,можу із впевненістю можу сказати, що насправді у таких заходах варто та навіть потрібно брати участь,адже саме тут у тебе є можливість спробувати свої сили у конкретній ситуації,прийняти рішення та відповідати за його наслідки. Добре було б якби цей вид ігрофікації включили у шкільну програму, бо саме такий освітній захід дав би набагато більше можливостей та користі молодому поколінню,аніж стандартні,обмежені рамками,уроки. Тому, раджу всім спробувати себе у такому цікавому заході як симуляційна гра, бо лише тут ти насправді розумієш як потрібно діяти у конкретній ситуації та як знайти із неї правильний вихід”