Навчальний семінар у Вільнюсі «Розвиток компетенцій, які відповідають зміні контексту молодіжної роботи та екстремізації»

Share

З ініціативи Національної Молодіжної Ради України двоє представників Фундації Регіональних Ініціатив Христина Жук (ФРІ +), Ольга Мартинець (ФРІ Дніпро), та з партнерських організацій Артем Мосійчук (СІМ) і Мар’яна Кузик (ФУКАСТ «Обнова») взяли участь у навчальному семінарі у Вільнюсі (Литва) на тему «Розвиток компетенцій, які відповідають зміні контексту молодіжної роботи та екстремізації».

u3OPB5hACAE

Впродовж 6-денного навчального семінару учасники глибше ознайомились із:

  • сучасними економічними, політичними та соціальними тенденціями, які мають вплив на молодь;
  • поняттями радикалізації, екстремізації;
  • участю молоді у суспільному житті;
  • онлайн навчанням та залученням молоді;
  • використанням напрацювань та розробок під егідою Європейської комісії;
  • особливістю роботи із зацікавленими сторонами.

Програма заходу включала зустріч із представниками муніципалітету та держслужбовців, які відповідають за роботу з молоддю, які ділились своїм досвідом, досягненнями та планами.

Оскільки учасник семінару представляли різні країни, такі як Норвегія, Литва, Латвія, Португалія, Азербайджан, Білорусь, Польща та Україна, мали можливість ближче познайомитись із цими країнами, їх особливостями та традиціями. І водночас, представляли власну державу та ділились власними думками та баченнями.

bsQE4JT5HKE
Естетичний вимір семінару поширився на різносторонню столицю Литви та невеличке містечко Тракаї. Побачили усю різноманітність історичних часів та модерністичного сьогодення.
Набравшись нового досвіду та знань повертаємось в Україну, щоб і надалі розбудовувати громадське суспільство і протистояти агресії.

QhqPewM2-xc
#nycu #fri