Благодійний аукціон зустрічей від вінницьких ФРІ та Пласту

Share

В неділю, 13 березня, відбулась поїздка до Самгородоцької спеціальної школи-інтернату. Цьогоріч у рамках проведення Благодійного аукціону зустрічей члени ВМГО ФРІ та Вінницького ПЛАСТу навідали дітей з вадами зору.

Організація проекту розпочалась в середині січня 2016 року. За цей час більше 120 учасників активно брали участь в благодійному аукціоні. У рамках проекту було проведено 25 захопливих майстер-класів, знайомства з цікавими людьми, а також продаж речей, загалом 177 лотів. Люди мали змогу самостійно визначити вартість зустрічі, яку вони відвідають. Загальна сума, зібрана за допомогою небайдужих осіб, становить 9,467 гривень. На ці кошти було придбано 1500 зошитів для дітей з вадами зору, трохи спортивного інвентарю та шведську стінку. Залишок був переданий на лікування одній з вихованців школи-інтернату, яка потребує операції. Приєднались до поїздки й депутати ВМР, а саме Світлана Ярова та Олег Ткаченко, який дістав з власної кишені 30 000 гривень на операцію дівчинці з важкою формою сколіозу.

DSC02319

DSC02471

У день поїздки організатори, в числі 11 чоловік рушили до містечка Самгородок, що у Вінницькій області. Зустрічали їх радо та приязно, адже діти дуже люблять увагу. В цьому закладі близько 200 вихованців і кожен з них особливий. Викладачі, з посмішкою на обличчі, розповідали та демонстрували досягнення дітей.  Більше трьох годин організатори проводили для хлопців та дівчат захопливі майстер-класи та грали у спортивні ігри. Інтерес у дітей старшого віку викликали цікаві тренінги, такі як орігамі та декупаж. Дівчат захопило створення зачісок. Наймолодші вихованці малювали пальчиками та прикрашали все довкола блискітками та кольоровою фарбою.

DSC02812

Окремі слова вдячності висловлювались людям, що допомогли з транспортом та працювали над програмою для проведення різнопланових майстер-класів у школі-інтернаті: Андрію Хауліну, Ірині Сулім, Людмилі Мороз та Тетяні.

Увесь час над роботою у проекті, організатори керувались одним девізом: «Хто людям допомагає, той не витрачає час дарма».

Залишити відповідь