WEGAME – головна подія ігрової України

Share

Чудова новина від наших партнерів. Подія, яку не можна пропустити.

16-17 квітня 2016 року в Києві пройде міжнародна виставка інтерактивних розваг WEGAME. Кожен шанувальник віртуальних світів та електронних розваг вже запасається квитками.

WEGAME – справжній рай для фаната відеоігор! Тут можна можна побачити найновіші комп’ютерні та консольні ігри, пограти в них, потримати в руках довгоочікувані мобільні хіти, перекинутись кількома словами зі справжніми, живими розробниками і побувати на презентації всіх тих проектів, що змушують ґеймерів страждати від безсоння і мучитись від нетерплячки. WEGAME – це все най-най! Найяскравіші презентації, найцікавіші конкурси, найгарніші дівчата-промоутери, найбільш напружені турніри, найкрутіші призи і все те, що гріє серце будь-якого фаната інтерактивних розваг!

Саме на WEGAME вперше в Україні будуть представлені останні новинки головних вітчизняних та зарубіжних компаній. Скористайтесь шансом побачити, потримати в руках і пограти в головні проекти ігрової індустрії задовго до того, як вони потраплять в руки гравців! Навіщо дивитись трейлери на  YouTube, якщо можна прийти на виставку і пограти?

На гостей WEGAME очікує занурення у VR-реальність за допомогою найновіших окулярів, масштабна презентація консольних новинок, демонстраційні стенди, де відвідувачі зможуть випробувати останні досягнення комп’ютерної техніки і найновіші мобільні пристрої!

Фанати кіберспорту під час WEGAME зможуть особисто спостерігати за змаганнями улюблених вітчизняних та зарубіжних команд Вищої ліги. Найщасливіші і настирливі зможуть поспілкуватися з людьми, які зробили собі ім’я в світі проґеймінгу, і отримати поради і майстер-класи від «зірок».

Гості виставки зможуть придбати найновіші ігри, геймпади, професійні ігрові миші та інше важливе для кожного гравця обладнання за спеціальними цінами! Фанатам поп-культури представиться можливість отоваритися сувенірами, статуетками улюблених персонажів фільмів та ігор, а також іншими цікавими штучками – ніхто не йде з WEGAME з порожніми руками!

Фанати косплею, майстри перевтілення і люди, здатні відрізнити Гульдан від Артанісу, зможуть показати себе у всій красі і подивитися на красу інших. В рамках спеціальної програми WEGAME запрошує всіх косплеєрів представити свої найулюбленіші образи і найкращі роботи в колі однодумців. Тут вас оцінять по достоїнству!

Не пропустіть! 16-17 квітня 2016- го, НСК «Олімпійський». Головна подія року в світі ігор. Приходьте – не пошкодуєте!

Прямо зараз на нашому сайті можна дізнатися, як йде підготовка до події, і поділитися враженнями:

http://wegame.com.ua/.

Приєднуйтесь до наших офіційних спільнот в соціальних мережах: FB та ВК.

 

Контакти організаторів:

+38 044 392 06 96

client@smileexpo.com.ua

Залишити відповідь