Благодійний аукціон зустрічей у Вінниці

Share

У Вінниці проведуть аукціон зустрічей, щоб допомогти дітям із вадами зору

Вже близько місяця вінничани об’єднуються заради допомоги дітям із вадами зору із Самгородоцької спеціальної школи-інтернату. Ініціаторами заходу є ГО «ФРІ Вінниця» та Вінницький ПЛАСТ.

Про проведення даного аукціону організатори повідоми через спільноти у «Вконтакте» (http://vk.com/club49269706) та «Facebook» (https://www.facebook.com/groups/1005096112894537/).

Самі організатори наголошують, що «продаються» зустрічі та знайомства з цікавими людьми, а не романтичні побачення:

«Це Благодійний аукціон зустрічей і його суть полягає в тому, що ви купляєте собі зустріч з цікавою людиною для того, щоб розширити свій світогляд, дізнатись щось нове, та й взагалі познайомитися з купою цікавих та класних людей. Тому немає нічого дивного, якщо зустріч з хлопцем купляє інший хлопець, а зустріч з дівчиною купляє інша дівчина».

Щодня бажаючих долучитися до акції стає більше. Вінничани пропонують провести цікаві та корисні майстер класи, розпродають власні речі та цікаві знайомства та розмови при зустрічі. Серед учасників вже є гітарист гурту «ZoreLit» Олег Вітвіцький, переможниця та лауреатка багатьох європейських вокальних конкурсів Анастасія Коберська, депутат ВМР Світлана Ярова, засновник проекту «Вінниця – Бігаємо Разом» Артур Покорський, а також інші вінницькі музиканти, громадські діячі, активісти та багато студентів вінницьких ВНЗ.

Наразі проект нараховує більше сотні цікавих лотів, які активно розкуповують бажаючі.

Для того, щоб взяти участь в аукціоні необіхдно лише завантажити власне фото з описом, запропонувати майстер класи та цікавинки, якими готові поділитися, у відповідні альбоми в спільнотах заходу.

Мінімальна ставка для зустрічі з людиною – 20 гривень, ціна за річ від 15 гривень, мінімальна ставка за участь у майстер класі та кількість учасників визначається самим «майстром». Ціни можна підвищувати не менше, ніж на 5 гривень.

Зустріч чи річ отримає той, чия ціна була останньою та найвищою. Всі вилучені кошти з аукціону підуть на спеціальне обладнання для дітей зі школи-інтернату.

Ще близько 10 днів залишилось, щоб взяти участь у благородній справі та допомогти дітям. Заявки на участь приймаються до 13 лютого. Самі ж зустрічі відбуватимуться у період з 15 до 21 лютого.

Крім того, організатори запрошують усіх учасників на офіційне закриття події, що відбудеться 21 лютого.

 

Залишити відповідь