Як ФРішники дарують посмішки

Share

Незважаючи на початок сесії, ФРІшники все одно знаходять час допомогати іншим та поширювати добро. Грудень був обраний місяцем благодійності. Київська ФРІ влаштувала справжнє чудо. За 31 календарний день молоді люди влаштували численну кількість різних крутих штук, серед яких благодійний маркет, кінопокази та флеш-моб.
Взагалі весь грудень був просякнутий різдвяними мотиви. ФРІшники несли сімейні цінності, нагадували про сутність Різдва -“Sharing with people” ( допомога іншим).

Кияни мали можливість творити добро і ще при цьому дивитися класні фільми та брати участь у різноманітних майстер-класах.
Ось, наприклад, на кінопоказ від ФРІ прийшло близько 40 небайдужих людей. Всі разом дивилися фільм ” Pay it forward” та надихалися побаченим. Люди сплатити благодійні внески, на які потім були придбані подарунки дітям без батьків.

Варто зазначити, що за мотивами цього фільму ФРІ вирішила ще провести одну чудову різдвяну акцію. Людина отримувала картку, це означало, що вона має зробити щось добре трьом іншим і передати картку як естафету. Наступний робить те ж саме. Таким чином люди брали участь у флешмобі та ставали частиною чогось великого. Найцікавішим, що навіть поліграфія, яка друкувала картки, вирішила долучитися і зробила їх удвічі більше. Тільки уявіть це!

Зараз все частіше можна побачити на вулиці добрі вчинки. Приємно усвідомлювати свою часткову причетність до цього😊.
Справжню святкову, передноворічну, атмосферу ФРІ-шники створили на благодійному маркеті. Люди, які туди завітали, мали змогу навчитися робити чудові знімки навіть на звичайний телефон, також навчитись народним танцям, дізнатися всі таємниці українських вечорниць та навчитися плести патріотичні браслети.

Родзинкою став ярмарок, де наші любі учасники змогли задовольнити своє шопінгове Я. Там можна було знайти все від книги турецькою до шовкової краватки. Наші дівчата напекли кексів та пирогів, які з превеликим задоволенням смакували всі.
Варто відзначити локацію, це був Port Creative Hub, який люб’язно погодився прийняти нас у себе. Це просто неймовірне місце у стилі андеграунд. Білі стіни та дерев’яна підлога робили його ідеальним для фотозйомки за всіма сучасними тенденціями.


Також ми провели маркет і край неба. Перехожі теж залюбки долучалися до акції, купувати смаколики і допомогли тим самим діткам.
Загалом місяць благодійності вийшов просто чудовим. Ми досягли усіх цілей, які прописали на початку. І всі наші зусилля були варті щирих усмішок дітей та позитивних відгуків учасників.


Як ми завітали до дитбудинку, то не могли втримати сліз, побачивши, що такі дрібні речі можуть вселити у дитину віру в краще майбутнє і в те, що вона не одна,що завжди будуть люди, які допоможуть.
Робімо добро і даруймо посмішки! Пам’ятайте, хто – як не ми!
P.S. Велика подяка “Friends&meringue” за участь у маркеті. Саме в них ви зможете скуштувати просто неймовірно смачні морквяні пироги

Залишити відповідь