Вінницькі ФРІ-шники провели 4-ту зустріч Java Coders Guild

Share

16 січня у Вінниці черговий раз зібрались Java-програмісти поспілкуватись та послухати цікаві доповіді на заході Java Coders Guild – своєрідній міні ІТ-конференції, присвяченій мові програмування Java та всьому, що з нею пов’язане.

Coders Guild – це проект, організований вінницькими ФРІ-шниками, метою якого є створення та розвиток ІТ-спільноти у Вінниці. В рамках проекту проводяться регулярні зустрічі в форматі ІТ-конференцій. Кожна зустріч складається з кількох тематичних доповідей та “круглого столу” – коли всі учасники зустрічі збираються разом (за круглим столом), знайомляться та обговорюють цікаві їм теми.  Поки що проведено 4 зустрічі Java Coders Guild, але планується проводити зустрічі і по іншим напрямкам в ІТ.

4-ту зустріч Java Coders Guild відвідало 33 учасника. Цього разу було представлено 4 доповіді:

  • “Розробник програмного забезпечення – хто він?” – Олександра Кулик, Java Developer в Playtika, Київ;
  • “Comet/Lightstreamer” – Роман Головаха, Java Developer, Freelancer;
  • “Симбіоз e-goverance та ІТ-шника” – Вадим Равло, кращий держслужбовець України 2015 року, головний спеціаліст в Рахунковій палаті України;
  • “DIY: Мова програмування для JVM” – Іван Вишневський, Software Engineer в Infopulse.

Детальніше про доповіді та про проект загалом можна почитати на сторінках проекту в соцмережах (facebook, vk). Там же можна побачити фотозвіти як з останньої, так і з усіх попередніх зустрічей. Відеозаписи доповідей незабаром з’являться на каналі Coders Guild на youtube.

За хост події хочеться подякувати вінницькому відділенню мережі центрів інновацій та підприємництва iHUB, де було проведено захід.

 

Залишити відповідь