ФРІ Plus Львів та Всеукраїнський марафон “Активні громадяни”

Share

15-16 січня у Львові пройшла цікава та дуже корисна подія, під назвою Всеукраїнський марафон “Активні громадяни”. Це були 2 дні тренінгу в рамках всесвітньої кампанії по створенню проектів соціальної дії.

MtRIvri69vs

За підтримки Британської Ради активістами ФРІ Plus Львів було організовано захід, на якому кожен учасник зміг поглибити свої знання з міжкультурного діалогу, дізнатися що таке “проект соціальної дії” та здобути навички проектного менеджменту для його реалізації. Також, була представлена можливість отримання фінансової допомоги (розміром до 15 000 грн) для втілення свого проекту. 

EuIo6PJ6fLw

Весела, дружня атмосфера, креативні завдання, корисні вправи та інформація, нові знайомства, а головне, цікаві соціальні проекти, фактично готові для реалізації. Саме так пройшов тренінговий марафон, який, впевнені, дав старт новим позитивним соціальним змінам та розвитку.

IliB5izVeW4

Ще раз дякуємо організаторам – Аліні Черкас, Христині Жук, Ользі Сюті та British Council- за чудову можливість проявити себе, отримати корисні знання та долучитися до активної частини громадського суспільства.

_Yw2Pxn0SOk

IrRsqObZ0d8

Залишити відповідь