Мелітопольські ФРІшники створили соціальний відеоролик

Share

Зовсім скоро більша частина країн світу відзначатиме Новий Рік. Які асоціації виникають, коли ми згадуємо святкування Нового Року? Новорічна ялинка, салати, шампанське, 12 годин, Президент по телебаченню та багато іншого. Це свято дарує нам невелику надію на краще, на те, що у наступному році буде легше, буде більше посмішок та менше сліз. Та наш відеоролик не про це, він про ялинки.

Невід’ємною частиною життя людини є піклування про навколишнє природнє середовище. Екологічний аспект у даний час є важливим у багатьох сферах життя.

Людина, як правило, звикла думати лише про себе, тому звичайно їй здається, що лише одна ялинка на рік не зробить екологічного лиха. І насправді, одна – не зробить. Але сотні, тисячі. Сотні гектарів вирублених ялинок по усьому світу. Чим загрожує це?

Усі соснові це вічнозелені рослини, що очищають повітря а також утримують в собі велику кількість води. Що трапляється коли ми вирубуємо ялинку? Вода, утримувана ялинкою, вивільняється, а один з “фільтрів” повітря зникає. Вивільнення води призводить до зсувів, затоплень, паводків. Після створення гірськолижних трас у багатьох регіонах Західної України не рідки випадки, коли навесні затоплюються цілі села.

Економічно та екологічно вигідніше купити собі штучну ялинку, яку не потрібно викидати, за якою не потрібно щорічно йти, з якої не сипляться голки. Звичайно, багато людей кажуть, що найбільше їм подобаються живі ялинки, тому що вони мають приємний запах. Є спеціальні спреї та свічки, що мають запах ялинкової смоли.

 

Бережіть ліс та себе. Не смітіть, не вирубуйте дерева, не вбивайте тварин (або не купуйте хутряні речі), адже всі дерева, трави, тварини це такі ж живі організми як і ви. Гарного вам екологічного Нового Року!

 

Залишити відповідь