SMM в рамках проекту С.О.В.А.

Share

M6TUGHH82jkПроект С.О.В.А.  стартував тренінгом по  SMM  9 грудня.  

Ми слухали – нотували, розповідали про себе, і навіть робили зарядку, так-так, Ви все правильно прочитали, саме зарядку, бо 2 години праці несуть за собою втому.

В результаті  нашої спільної роботи, ми тепер точно знаємо, який має бути контент.

        І все завдяки тренеру – Марині Хижняк, яка зуміла не лише доступно та цікаво розповісти, що таке SMM,  а й дала можливість кожному учаснику написати свій пост. Кожен охочий мав змогу почути відгук та рекомендації як самого тренера, так й інших учасників.

Особливо корисними видались її живі приклади, щодо того, як зробити Ваш пост цікавим для людей. Тренер радить використовувати правило 5С: сміх, секс, страх, скандал, селебріті. Також було детально розглянуто структуру та правильне оформлення посту, наприклад, який заголовок може привернути увагу читача. Марина порадила використовувати такі інструменти як: інтрига, питальне звернення до читача, або підбір інформації.

rPsnMF0o4UIВсі учасники мали можливість дізнатись, які ж це – неякісні пости, що їх вирізняє, які помилки часто роблять під час їх написання та самостійно обирати який з запропонованих постів є якісним, а який ні. А також  використовувати емоції, які підсилюють ефект від прочитаного, та допомагають зацікавити читача.

Дякуємо учасникам тренінгу за активність та прагнення до знань, а також Марині Хижняк, яка поділилась цими знаннями.

С.О.В.А. чекає саме тебе на своїх наступних тренінгах, детальніше за посиланням:

https://vk.com/fri_sova – ВК,

або https://www.facebook.com/events/1640352339586047/ – ФБ

 

Залишити відповідь