Rivne Skills Hub: дебати та переговори

Share

PJwd0XteSsERivne Skills Hub «Дебати та переговори» завершено у грудні і, як після завершення всього масштабного, хочеться ще раз згадати як все було  і зробити певні висновки.

 

 

 

 

 

 

 

 

Координатором блоку була активна та амбітна Юлія Янишевська –  член Рівненського осередку ФРІ, яка також виступала лектором у своєму блоці.

Першими гостями були Руслан Алексіюк та Анастасія Розвад.

Руслан –   рівненський активіст, голова громадської організації «КВН міста Рівне», громадський діяч та ведучий, який розповів нам основні відмінності між дебатами і переговорами.  Також Руслан навчив нас правильно «обирати зброю», коли ми готуємось до того або іншого.

Анастасія Розвад – студентський активіст, психолог, куратор одного з напрямків “школи волонтера”.

Анастасія провела для гостей психологічний тренінг «Як впливати на людей», де розповіла про те, якими культурними жестами повинна володіти людина, щоб справити враження впевненого у собі дебатера. Згодом ми отримали навчитись цьому на практиці і спробували переконати один одного у тому, коли все-таки починається життя – до сорока років чи після.

0L8JhpyLo2MДругого заняття ми традиційно запросили двох лекторів. Це були Ігор Кутузов та Оксана Глущук.

Ігор –  гість з Миколаєва,громадський активіст, голова ГО “Goramir”, тренер з ораторського мистецтва та психологічного розвитку.  Ігор пояснив нам чому особистість оратора є запорукою успіху у дебатах та переговорах,  навчив як правильно обирати тактику атаки на опонента та відбиття контраргументів.

Оксана – викладач, культуролог, прикладний спеціаліст по дозвіллю. Заняття з Оксаною було справжньою рефлексією, оскільки ми грали ігри для підвищення впевненості у собі та подолання комплексів, зрозуміли як правильно слухати інших та навіть навчились розуміти один одного без слів.

Залишити відповідь