Передноворічна вечірка

Share

Наближається чарівне свято Нового року і Харківська ФРІ вирішила підготувати подарунок учасникам Благодійного аукціону. Вас, а також для всіх небайдужих до справ благодійності, запрошуємо на Передноворічну вечірку, яка відбудеться 26 грудня о 17:00. Місце нам надає Палац студентів ХПІ, а розміщатимемось у кімнаті №7.

Якщо ви не знаєте, як провести суботній вечір, то приходьте до нас! Ви матимете можливість послухати живу музику від харківських виконавців, а також вільно поспілкуватись з талановитими людьми. Однією з цілей вечірки є знайомство якомога більшої кількості учасників нашого Аукціону. Ти зробив добру справу? Отримай від нас вечірку, яка зарядить гарним настроєм на Новий рік. Ти хочеш долучитись до благодійності, але ще не знаєш як? Завітай на наш вечір і побачиш, що все можливо, варто лише почати.

З цікавинок на вас також чекає майстер-клас з історичних танців. Не бійтесь приходити без пари — на місці вона обов’язково знайдеться. Приходьте і зануртесь в елегантний та душевний вечір з якісною музикою і цікавими людьми. За точною програмою слідкуйте у нашій групі https://vk.com/fri_kha_new_year_party

І звісно, ми не забуваємо про дрес-код. Дівчата, маєте чарівну коктейльну сукню? Вдягайте! Хлопці, а вас чекаємо в костюмах. Зробімо нашу вечірку витонченою!

Залишити відповідь