Освітній проект завершено!

Share

«Вдосконалюйся  щодня!» – під таким гаслом чот римі місяці поспіль з вересня по грудень 2015 року існував унікальний простір «Rivne Skills Hub» за підтримки Групи компаній «РЕНОМЕ», що організовано РМ МГО «Фундація регіональних ініціатив» (ФРІ Рівне).

Кращі спікери, майстри та фахівці галузі проводили тренінг за чотирма напрямками – «акторська майстерність», «ораторське мистецтво», «дебати», «психологія та лідерство». Учасники безкоштовно мали змогу здобути нові навички безпосередньо на практиці.

vggRxKV2qi0

Отож, спікерами були:

Акторська майстерність
1. Ігор Ніколаєв – актор Рівненського драмтеатру, працює викладачем акторської майстерності в модельному агентстві «Панна», а також навчає акторству діточок.
2. Корній Демидюк – мім, режисер, актор. Проект Братство лікарняних клоунів «Червоні носи».
3. Анастасія Яковишина – працює у Рівненському міському Палаці дітей та молоді викладачем сценічної мови та сценічного руху в театральній лабораторії “ВідСутність”, в театр-студії “Маленький принц” та в театрі «Від Ліхтаря».
4. Юрій Паскар – режисер, драматург, психолог, керівник театральної лабораторії «ВідСутність».
5. Олексій Титаренко – директор та художній керівник театру «Сонях».
b_ztY9NghqY
Ораторське мистецтво
6. Василь Комісаров – тренер-констультант з 15-річним досвідом, керівник центру розвитку «Риторі».
7. Кучина Наталія Іванівна – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри культурології та музеєзнавства РДГУ.
8. Аілінчій Ганна – актриса Незалежної театральної лабораторії, є досвід роботи в кіно та на телебаченні.
9. Тетяна Кравчук – тренер-практик, організатор фестивалів та заходів, консультант-контактер.
10. Оксана Юрченко – журналіст, радіоведуча.
11. Казначеєва Людмила – працює на кафедрі культурології, викладає «Історію музики», «Культурологію дозвілля» (історія та теорія), «Риторику», «Тренінг ділових комунікацій».
QV_yZWBPnec
Дебати та переговори
12. Руслан Алексіюк – відомий рівненський активіст, голова громадської організації «КВН міста Рівне», громадський діяч та ведучий.
13. Анастасія Розвад – студентський активіст, психолог, куратор одного з напрямків «Школи волонтера».
14. Ігор Кутузов – громадський активіст, голова ГО “Goramir”, тренер з ораторського мистецтва та психологічного розвитку.
15. Оксана Глущук – викладач, культуролог, прикладний спеціаліст по дозвіллю.
16. Федерація дебатів України: Анастасія Мокрики, Богдан Хрусь, Сергій Савчук.
I1U2NaPv-Ko
Психологія та лідерство
17. Віктор Яремчук – психолог-консультант; майстер холотропного дихання та фахівець з соціоніки, НЛП, китайської метафізики.
18. Примачук Ярослав – психолог, тренер, експерт по пошуку призначення.
19. Бочковська Аліна – магістр психології, психотерапевт (гештальт-терапевт, казкотерапевт), ведуча груп та психологічних тренінгів.
20. Вікторія Назаревич – кандидат психологічних наук, доцент кафедри вікової та педагогічної психології РДГУ, тренер навчально-освітніх тренінгів, психолог вищої кваліфікаційної категорії, член правління Західноукраїнської асоціації арт-психологів та арт-терапевтів.
21. Володимир Новацький – бізнес-тренер, ігротехнік; директор Тренінгового Центру «Лотос-Інвест»; підприємець; інвестор, з досвідом роботи на фондовому ринку України більше 10 років.
22. Антон Шинкарук – кандидат політичних наук, учасник тренінгових програм і стажувань у США, Словаччині, Польщі, Литві, Чехії, Естонії, Бельгії.
Організатор та учасник багатьох бізнесових та культурних проектів, зокрема Slow Food Rivne, Форум культурних ініціатив, Урбан пікнік, Молода дипломатія – Рівне.
23. Надія Гладкевич – генеральний директор групи компаній «РЕНОМЕ».
-Dt2NWYXpis
Тренери з ФРІ Рівне
Олена Романова та Михайло Марчук – соціоніка та її застосування у житті (соціонічний клуб “Соціозбірки”).
Юлія Янишевська – тренер з дебатів.
Олександра Штиленко – акторський психотренінг покликаний розвинути уважність, концентрацію та роботу з різними колами уваги.

Трішки цифр:

– тривалість проекту – 4 місяці;

– проведено – 16 занять та 3 відеолекторії;

– загальна кількість відвідувачів (присутність на проекті декілька разів чи принаймні один раз) становить : 500+ чоловік;

– унікальних відвідувачів: 200 чоловік.

6ftYp9oXd9k

Проект завершено словами Надії Глаткевич, генерального директора ПрАТ «РЕНОМЕ»: «Справжні лідери завжди «голодні» на інформацію, часто подорожують, відкриті до нововведень, мають багато знайомих, голосні та рано встають. А головне, бережіть свій час і час інших людей, будьте наполегливими та вірте у власні сили. І все обов’язково вдастся!».

 

 

 

 

 

Залишити відповідь