ФРІ Plus Львів продовжує допомагати дітям!

Share

fclKAG0jiKg

Цього разу молодь, в рамках проекту Місяць благодійності з “ФРІ”, влаштувала справжній Free Market.  Усе це для того, аби зібрати кошти для лікування дітей з онкопатологією (благодійний фонд “Таблеточки”).

Як   усе це відбувалося? Будь-хто охочий мав змогу принести цікаві речі, якими сам не користується, проте були б корисними для інакшої людини. Натомість міг обрати для себе те, що припало до  смаку. То   ж  чого на Free Market тільки не було?! Чашки, прикраси, канцелярське приладдя, фото, парфуми, книги, барабанні палички, усіх барв веселки медіатори, джинси, ЇЖА… і це ще не весь список!

_dbdz3XXHL4

До того ж, з радістю погодились допомогти талановиті художниці, чиїми картинами милувались усі присутні. Отже, велика подяка для  Ліни Гонсалес та Марти Рижок!

Як можна забути не менш талановитих хлопців? Гурти RockOns та  DiZeX BAND, а також Макс Ланкмилер! Своїми піснями вони зробили атмосферу цього заходу затишною й святковою.

Переконані, що не тільки ФРІ Plus стали їхніми новими фанами, а й усі присутні.

M7wpDgy5rFE  WIp7ED8YRaY

Ooi8iUIQoy4

Атмосфера  події впливала на всіх: починаючи від учасників, закінчуючи людьми, які відвідували Медіатеку, адже вони активно цікавились й долучались до нашої мети.

jWTICyuv5jI

Залишити відповідь