Пристрасті Харівської ЗВК або як обирали Голову Харківського осередку

Share


14 листопада 2015 року
у Харкові відбулась Звітно-Виборча Конференція Харківської ВМГО “ФРІ”, на якій було переобрано усе керівництво осередку.


Замість
Надії Гранкіної, що очолювала організацію у Харкові останній рік, на пост Голови Харківської “Фундації регіональних ініціатив” було обрано Нікіту Басаргіна, активного та цілеспрямованого фрішника, що у своїй програмі представив бачення нових шляхів розвитку та функціонування осередку. Нікіта презентував програму разом зі своєю командою чарівних дівчат, що розповіли про подальший розвиток, реформування та функціонування служб, серед яких: освітня, медіа, HR, фандрайзингу, правозахисна, міжнародна та соціальна; розробка нової форми подання проектів, вихід осередку на обласний рівень, пошук та створення офісу Харківської “ФРІ” та багато іншого.

На конференції було обрано новий склад правління, до якого увійшли Ігор Ткаченко, Олена Халіна, Надія Гранкіна, Василь Гурський та Анна Корніленко, а також новий голова Нікіта Басаргін. Цього року голосування за членів правління відбувалося в два тури, через однакову кількість набраних голосів в 3 з 5 необхідних членів. Крім того, було переобрано КРК, до якої увійшли Микола Бабенко, Лілія Піддубна та Валерія Корнус.

Конференція розпочалася зі звіту голови правління, голів служб, що функціонували за каденцію Надії в Харківському осередку “ФРІ”: освітня, HR, фандрайзингу, правозахисна, медіа-служба та міжнародна.

На прощання з Надією Гранкіною на посту голови харківські фрішники вирішили подякувати голову за надбання та зміни, що вона принесла в осередок чарівними трояндами та гучними оплесками.

Протягом року Надія змогла вдвічі збільшити кількість членів Харківського осередку, налагодила процес прийняття до лав ФРІ, запустила в роботу правозахисну, фандрайзингову та міжнародну служби.

Двічі на місяць члени Харківського осередку “ФРІ” збиралися разом на зборах для обговорення результатів діяльності, напрацювання нових проектів та прийняття нових членів до лав ФРІ.

Надія: “Не менш важливим для мене було зовнішнє позиціонування нашої організації. Харківський осередок був презентований 10 разів (з яких 5 на круглому столі молодіжних організацій та двічі на «Соціальному вітаміні»), це сприяло більшій впізнаваності та зацікавленості нашими проектами та осередком в цілому. Також була налагоджена співпраця з такими організаціями, як AISEC, Стелла, Ліга АПУ, Enactus та інші. Ми неодноразово ставали партнерами та інфопартнерами різноманітних заходів”.

Чисельність осередку зараз нараховує 110 осіб. За рік рішенням правління було прийнято 72 нових члена ФРІ.

Влітку проведено 2 освітньо-мотиваційних табори на території Харківської області – Be free-8 та FRI Open Camp, до яких було залучено понад 150 осіб. На Всеукраїнському таборі “ЛІдер” представників з Харкова було найбільше.  За рік було реалізовано 49 проектів та заходів, наймасштабніші з яких: Благодійний Аукціон,  День Української Культури та Свято до Міжнародного дня захисту дітей.

Надія Гранкіна також започаткувала добру традицію неформальних зустрічей-бесід з запрошенням одного з досвічених та старших фрішників з метою обговорення цінностей ФРІ, проблем різних часів існування, а також було проведено зустріч різних поколінь ФРІшників.

Надія залишила напрацювання та передала побажання новому Голові і побажала за наступний рік стати ще кращими, а проекти зробити ще якіснішими.

“Без вашої підтримки та віри не було б мене. Дякую всім вам! Ви круті!”- Надія Гранкіна

З нетерпінням очікуємо нового етапу у розвитку нашої організації.

Усім натхнення та креативу =)

Залишити відповідь