Кава-файт: друга битва

Share

У Рівному відбувся чемпіонат барістів «Кава-Файт». Його організовувала молодіжна громадська організація ФРІ Рівне.

Експерти в галузі кави кажуть, що Рівне ще не готове до таких заходів, тим не менше семеро учасників вирішили випробувати свої сили.
Чемпіонат складався з двох частин. У першому барісти малювали класичний латте-арт, у другому – готували авторські напої. Паралельно змагань для відвідувачів провели хенд-мейд по виготовленню кавових антистресових мішечків, а також запрошений гість Віталій Ляшук розповів про дефекти кави і якою має бути хороша кава.

«Все було класно. Море позитивних емоцій, нових знайомств, вражень та навиків. Так тримати організаторам, розвиватись та частіше проводити такі заходи», – розповів один із учасників змагань Андрій Євтушенко.

Як діляться самі барісти, що для них це нові враження та досвід. Учасники хвилювалися, але сам процес змагань був максимально наближений до професійних чемпіонатів. Їх оцінювали відповідні суді по техніці, смаку та презентації. Один з судів Джонатан Кук з Нешвіл (Теннесі) сказав: ” В Америці подібні заходи проводяться частіше, але те, що ми організували сприяє розвитку кавової культури”.
На кінець усі учасники були нагороджені сертифікатами та отримали призи: В’ячеслав Деркач перше місце – темпер від «Gemini», Євгеній Кононюк друге – фартух з логотипом заходу, третє Едуард Семенчук – годинник «Gemini», четверте Віктор Лішин – фартух і сорочку «Gemini» і п’яте Андрій Євтушенко – крушка з логотипом заходу та ФРІ.

Залишити відповідь