У Рівному Ірена Слута розповіла як реалізувати вдалий проект

Share

 photo 7 10_zpsfwuuv84s.jpg
Поетапним рецептом втілення проекту поділилася засновниця близько 10 діючих проектів, організатор фестивалів, талановитий коуч – Ірена Слута. Зустріч відбулася у середу 21 жовтня в конференц-залі Національного університету водного господарства та природокористування.

Відповідь на запитання «Як придумати та реалізувати вдалий проект?» почули учасники Клубу Творців Контенту.
Про те, як почати організовувати з позиції коуча розповідала Ірена Слута – організатор численних масових подій, засновниця ГО “РівнеФест” та тренінгової компанії “Guru center”.
Захід відвідали ті, хто має намір започаткувати проект – громадські активісти міста та зацікавлені в саморозвитку люди.

У форматі лекції Ірена розповіла чому вмирають хороші ідеї, як правильно ставити цілі та досягати їх, а також поділилась досвідом творення заходів з початку й до завершення. Кожен присутній мав змогу дізнатися про «магію» перетворення ідеї на проект та поцікавитись перспективами розвитку свого проекту.

«Дуже часто для того, щоб перестати пливти за течією у своєму житті потрібен певний поштовх, порція мотивації ззовні. Такі лекції додають впевненості у своїх силах, скеровують до того, щоб почати досягати успіху» – говорить відвідувачка Клубу, Оксана Хомич. «Дякую за чудову лекцію! Почула багато цікавих для мене думок».

 photo 412_zps3xfibmzu.jpg

  Якщо Ви не були – Ви багато пропустили. Але якщо читаєте цю статтю – декілька цікавих думок від Ірени в тезах:
 • Сформуйте ціль. Пропишіть кілька пунктів як досягати.
  Дивіться на світ очима дитини, яка завжди обиратиме «Хочу».
  Бо «Треба» – це принцип біоробота, а не людини – завжди приводить до нещастя. Беріть високу планку, бо низька – не мотивує, швидко вичерпує ентузіазм.
  Що вам потрібно? Почати й робити.
 • Чому Ви досі не почали втілювати ідею? Не гайте часу!
  Ідея здається Вам настільки геніальною, що Ви собі вирішили: буду просто сидіти й думати її? Якщо є сенс це робити, то є сенс робити це навіть погано.
  Якщо Вас тривожать сумніви «чи варто?». Варто. Будь-який внесок на планеті є важливим.
 • Якщо вас тривожить страх…
  • Прийміть ідею поразки наперед.
   • Є люди які вже це роблять. Спостерігайте.
   • Важливо мати «Банк віри» й використовувати його.
 • Якщо бракує енергії для того щоб почати робити…
  • Оптимізуйте процеси.
   • Навчіться делегувати справи.
   • Вивільніть кількість енергії, яка витрачається на непотрібні речі. Скиньте з себе баласт – людей та предметів. Відкиньте зайві «винний», «повинен», «зроби».
 • Починайте діяти.
  Маленькими кроками. Слона можна з’їсти; частинами.
  Основне, коли ти кудись рухаєшся – частота.
  Не ускладнюйте спрощуйте. Не придумуйте колесо. Якщо є те, що працює – не треба його змінювати. Зробіть з цим, але ще краще.

«Клуб Творців Контенту» – проект первинного осередку ФРІ «Рівне Активне». Доєднатися може кожен охочий, хто цікавиться саморозвитком. Стежте за анонсами та оновленнями групи ВКонтакті: vk.com/contentmaker_club

Автор статті: Анжеліка Самофал

Залишити відповідь