Школа Громадського Діяча від ФРІ Дніпро

Share

10-11 жовтня у Дніпропетровську відбулась перша Школа Громадського Діяча, на якій чисельні учасники, актвина та небайдужа молодь Дніпропетровщини, змогли прийняти участь у таких тренінгах, як втуп до громадської діяльності, лідерство, проектний менеджмент, SMM, тайм менеджмент та багато іншого.

xdqnuEfWUQs

Ці два дні школи були не нудними днями, просто повними тренінгів, тут ми дійсно стали командою завдяки чисельним руханкам та іграм, душевно поговорили за кава-брейками з печивом, і просто дуже кльово провели час.

Кожен з тренінгів був унікальним, та ніс свіжі ідеї для перспективної молоді. На проблеми сьогодення та їх рішення учасники стали дивитись під різними кутами та дійсно зацікавились громадською діяльністю як рушієм змін.

Команда організаторів ретельно готувалась до зустрічі учасників, при чому не тільки в приготуванні безпосередньо школи, а й фізично-багаторазово пересуваючи дивани та відтираючи сліди скотча з паркету.

Хочу щиро подякувати кожному з тренерів за чудові лекції та тренінги! Ви просто неймовірні, молодь України розвивається завдяки вам!

Залишити відповідь