Медіа-школа MEDWED – поринь у світ медіа з головою

Share

21-22 листопада 2015 року на тебе чекає найкрутіша подія цієї осені – медіа-школа MEDWED.

Bez_imeni-1

Харківський осередок ВМГО “ФРІ” організовує дводенну інтенсивну школу медіа-спрямованості для молоді, яка бажає розвиватися або працювати в даному напрямі. Початковий рівень знань у галузі медіа не має жодного значення, бо головне – мати бажання. А наші професійні тренери та експерти допоможуть розібратися з усіма питаннями та складнощами.

В програмі школи заплановані лекції, тренінги та воркшопи, аби Ви не просто змогли почути цікавий матеріал, а й побачити практичну частину, спробувати власноруч той чи інший інструмент медіа, або ж просто поділитися враженнями, думками та знаннями з обговорюваних питань. Протягом вихідних ви дізнаєтесь як правильно працювати зі ЗМІ та створювати афіші, що таке SMM та з чим його їдять, як писати цікавий контент та тонкощі  PR, а також як писати пресс-анонси та багато іншого.

Учасниками медіа-школи стануть 30 наймотивованіших та найперспективніших осіб з усієї України, які приїдуть до Харкова, аби поринути в світ медіа з головою, отримати нові знання, поради та знайомства, а  найголовніше сповнені бажанням.

Запрошуємо молодь у віці 16-25 років з усіх міст та містечок України до участі в медіа-школі.

 

Участь в медіа-школі безкоштовна.

 

Група події у ВК: https://vk.com/medwed_frixa

Група події у ФБ: https://www.facebook.com/events/898833256870768/

Посилання на реєстрацію: http://goo.gl/forms/0tafw1IHY2

 

Залишити відповідь