Школа Громадського Активіста від Київської Фрі !

Share

nuKW4ZL_P8c

Про те, як реалізувати власні проекти та допомагати розвитку свого міста та країни дізналися київські слухачі Школи Громадського Активіста. 5-6 вересня учасники дізналися про роботу зі ЗМІ, як знайти кошти на власний проект, про нюанси взаємодії з міліцією та про проектний менеджмент.Спочатку Голова КМО Марина Колосова розповіла про особливості роботи зі ЗМІ та як написати вдалі Пресс та Пост релізи. Потім менеджер проекту Greencubator Ксенія Чоні порадила де можна знайти ресурси для реалізації власного проекту та як зацікавити інвесторів.

qT-BeEwCKvQ

У неділю день розпочався з цікавого та неформального тренінгу від координатора моніторингових кампаній Асоціації УМДПЛ, Сергія Перникози на тему роботи з міліцією та прав громадян.Далі під час тренінгу по проектному менеджменту від Голови ВМГО Руслани Коренчук учасники у групах створили власні бріфи проекту, а деякі з цих проектів вже навіть почали реалізовувати!

PApVJm2-Iso

Під часа кава-брейків слухачі Школи мали змогу поспілкуватися та обговорити набуті знання. Деякі з них навіть встигли створити ідеї власних проектів!

MF1toEfGEQ8

Дякуємо всім за продуктивну роботу та бажаємо нових звершень!
Чекаємо на нових заходах ФРІ Київ

Залишити відповідь