Молодь – політичним партіям-учасницям виборів в Харкові

Share

Logo-friШановні представники політичних партій-учасниць місцевих виборів в Харкові!

Ми як представники молодіжної організації, які відстоюють інтереси молоді, просимо Вас включити в передвиборчі програми важливі для молоді Харкова питання, які представлені  в цьому зверненні. Реальне виконання даних пунктів є необхідним для нашого міста!

Комунальна сфера та благоустрій

 1. Встановлення пандусів в місцях загального користування, які передбачені як для проїзду велосипедистів, так і для осіб з особливими потребами. Пандуси дозволять особам з особливими можливостями бути повноцінними членами суспільства і не звертатися за допомогою до сторонньої допомоги.
 2. Забезпечення в місті велодоріжок. Харків обрано приймаючим містом Велофоруму-2016, тому необхідність створення велодоріжок є актуальною.
 3. Встановлення паркоматів та можливість безготівкової оплати за паркування, а також механізм доступного та прозорого інформування жителів міста про бюджет відповідного комунального підприємства.
 4. Ввести програму по сортуванню та утилізації сміття. Водячи цю програму, Харків зарекомендує себе як “зелене” місто і буде відповідати міжнародним стандартам.
 5. Регулювання стихійної торговельної діяльності
 6. Капітальний ремонт міських доріг та нанесення розмітки за європейськими стандартами.

Захист інтересів молоді та незахищених верст населення

 1. Пільги студентам на кожний вид комунального міського транспорту
 1. Створення навчальної програми, для студентів та випускників вищих навчальних закладів, завдяки якій в міській раді та комунальних закладах будуть створені молоді кадри.
 2. Затвердити місцеві цільові програми для розвитку мистецьких та наукових ініціатив.

Громадський контроль

10. Виконання постанов про допущення на засідання міської ради громадян України та громадський контроль над міською владою.

 1. Забезпечити оприлюднення видатків по кожній установі та організації у доступному вигляді на офіційному веб-сайті міської ради.
 2. Оприлюднювати всі проекти рішень які розглядаються на сесії та на засіданні виконавчого оргкомітету за 20 днів до дня голосування згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування”.
 3. Механізм виконання передвиборчих програм має бути чітко визначений.

Залишити відповідь