ФРІ табір Хвиля 2015

Share

31 липня -5 серпня в селі Караліно-Бугаз, на березі Чорного моря, пройшов Одеський ФРІ-табір “Хвиля”. Це був 5-й ювілейний табір. В організації цього табору приймала участь уся країна. Організаторами була Херсонська ФРІ, Київська ФРІ, Дніпропетровська ФРІ, Ялтинська ФРІ.

В Одесі він проводився вперше, тому що до жахливих подій в нашій країні, він проводився на березі лазурного Чорного моря на пів острові Крим. На жаль,Крим анексували і 2014 року табір не проводився.
Але відчайдушна молодь України вирішила відновити традицію, яка існувала багато років і створити табір “Хвиля”, але вже в Одесі-Перлині біля моря.

Офіційне відкриття табору, ватра з лекцією від Мар’яни Гавриленко звичайно ж пісні під гітару…Зарядки,йога, цікаві лекції, обговорення та рефлексії, нові знайомства та старі друзі… Мотивуючі виступи спікерів, шалені ідеї та просто круто проведений час…А головне самоорганізація.. Для багатьох учасників самоорганізація змінила їх свідомість, погляди на життя, на теперішню ситуація в країні.

Повні ідей учасники слухали лекції, знайомились с громадською діяльністю та обмінювалися ідеями. Цікаві та мотивуючі виступи спікерів зробили ці дні насиченими і змістовними.
Євген Бондаренко розповів про вступ до громадської діяльності та провів лекції з лідерства, аналізу глибинних мотивів, тайм-менеджменту.
Дранікова Олена та Павло Юрковський розповідали про інформаційну війну, та які загрози несуть певні боти, вони допомогли учасникам захистити свої сторінки в соціальних мережах та почтові скриньки.

Також Христина Жук надихнули на подорожі, більшість учасників прямо з табору поїхали відпрацьовувати свої навички. Літвішко Олена поділилась своїм досвідом, як налагоджувати зв’язки із громадськістю, організовувати круглі столи
Сонце, море, чудова атмосфера..6 днів табору промайнули дуже швидко, але з користю. Учасники табору отримали неоціненний досвід в самоорганізації, життю в колективі, та приміряли роль уряду нашої країни, спланували нашу майбутнью Україну, до якої ми маємо прагнути!!

Під Хвилею вражень, емоцій, отриманої інформації, саме на Хвилі створився Одеський осередок ФРІ, який працює, змінює нашу країну на краще!

Чекаємо,вже 2016 року, бо буде ще круті на Хвилі 2016 в Одесі вже від Одеського осередку ФРІ)

Залишити відповідь