Фестиваль ФРІ у Харкові

Share

St Mark’s Church, 25 Garden Road (1)19-го вересня Харківських осередок однієї з найбільших молодіжних організацій України презентує свою діяльність та розповість, як це – змінювати себе та світ навколо.

ЩО: Фестиваль “ФРІ”
КОЛИ: 19.09.2015 з 11:00 до 20:00
ДЕ: Харків, парк імені Т. Шевченка, біля каскадних сходів

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Усі наймасштабніші проекти Харківського осередку ВМГО “Фундація регіональних ініціатив” за 1 день! Ємка й цікава презентація осередку, частиною якої може стати будь-хто!

У програмі фестивалю буде:

1. ФРІ-школа – три тренінги з Проектного менеджменту, роботи зі ЗМІ та ораторського мистецтва. Ми навчимо вас, як втілити власну ідею та правильно подати її!

2. “Твоя Країна” – ми розкажемо, як при мінімальних витратах об’їздити усю країну та познайомитися з безліччю молодих та прогресивних людей. Це всеукраїнський рух, слоган якого – “25 областей до 25 років!”

4. Міжнародні можливості – ви дізнаєтесь, як мандрувати світом безкоштовно, як поїхати волонтером на рік майже у будь-яку країну на нашій планеті!

3. ФРІ-табори – ви зможете пізнати ази життя у наметах, навчитися автостопити та швидко знайомитись з великою кількістю людей за допомогою тімбілдінгу!

4. Клуб Української книги – це вільний простір для шанувальників літератури! Читання віршів, цікаві дискусії, “відкритий мікрофон” та буккросинг.

5. Клуб Українського кіно – знайомство українців з власним кінематографом. Подивимось з вами вітчизняне кіно та поговоримо з вами про місце українського кіновиробництва у світі!

6. Ігротека – уно, мафія, аліас та інші ігри для розвитку логіки, харизми та для зародження неформальних знайомств.

7. Українська станція – майстер-класи зі створення ляльок-мотанок, плетіння фенечок, вишивання, міні-вікторини та українські пісні! Це справжній осередок української культури!

8. Мовна ФРІ-школа – Speaking club, вікторини та уроки з англійської, французької та німецької.

Про більш детальну програму буде повідомлено згодом!
Слідкуєте за новинами у групі проекту: https://vk.com/fri_fest

Світ починається з тебе!)

Залишити відповідь