Share
ФРІ - ЛІТОремінісценціїПерші дні осені, вже у багатьох почалося навчання, та всі з сумом кажуть, як шкода, що літо закінчилося. Ось ми і вирішили пригадати, як то було – Фрішне Харківське ЛІТО!))
☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀ ☀

Ми чудово відкрили літо святом “Подаруй частинку серця дітям”, влаштований у співпраці зі Станцією “Харків” до Дня Захисту дітей. Сотні малят, серед яких було багацько діток-переселенців із зони АТО, взяли участь у різноманітних іграх і майстер-класах.

 

✌ Продовженням літа було під знаком “No hate speech” – рух проти ненависті. У співпраці з НГО “Стелла” та з Живою Бібліотекою у Харкові ми провели 2 заходи. 7 червня – Жива бібліотека з іноземцями, а 12-го червня – показ стрічок з документального кінофестивалю “Докудейс”. Ми боролися проти стереотипів, проти дискримінації та підіймали теми прав людини у нашому суспільстві.

18 червня ми у межах Клубу Української Книги влаштували кіно-вечір. Дивилися стрічку “Цар і раб хитрощів”, яка була знята у 2008-му році за розсекреченими документами про Миколу Хвильового.

11-го липня ФРІ на всеукраїнському рівні провела “Вуличний Університет”. В один і той же день у різних обласних центрах України фрішники провели освітні заходи. У Харкові ми говорили про “Міжкультурні комунікації” з Олександрою Бакун – ресурсним директором ГО” Агенція Розвитку Громадянського Суспільства”, координатором міжнародних проектів ВМГО “ФРІ” в Харківській області.

Та найяскравішою, найтеплішою та найкращою частиною Фрішного Літа завжди є Фрішні табори! Це освітньо-мотиваційний наметовий табір, де молодь у оточенні чудової природи та людей з усіх куточків країни вчиться чомусь новому. На табори ми запрошували чудових спікерів, тренерів, професіоналів своєї справи, які ділилися з учасниками знаннями та відкривали для них нові можливості. Всього по Україні фрішники провели більше 18 таких таборів. Два з них були у Харкові.

Табори “Be Free” та “Open Camp” – спогади про них і зараз зігрівають серце) Дякую величезне усім учасникам, бо ви тепер – нам сім’я. І тижня було вдосталь, щоб знайти друзів або ж і закохатися. Так починається довга й щаслива історія.

Дякуємо всім за те чудове літо! Тепер ми готуємо нові проекти, продумуємо цікавинки та проводимо збори за зборами, щоб працювати краще, веселіше та продуктивніше.
___________________________________________________

Слідкуйте за нашими новинами у соц. мережах та на сайті!
Fb: https://www.facebook.com/frikharkiv?ref=hl
vk: http://vk.com/fri_kharkiv

Залишити відповідь